Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mit szoktál csinálni...

Te mit szoktál csinálni miután hazaérsz? Mit/miket csinálsz lefekvésig általában?

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Tanulok, házimunkát csinálok.

Ha lazulásra jut idő, akkor a telefonom nyomkodom, játszom valamit, nagy ritkán olvasok vagy rejtvényt fejtek.

2017. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én most vagyok gyakorlaton az egyetemen. Attól függ ott hánykor végzek. Legtöbbször eszek, majd tanulok, egy kis tévézés, netezés, zuhanyzás és alszok.

23N

2017. okt. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rajzolok, videókat nézek, zenét hallgatok, sorozat/anime, tanulás.
2017. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Elég változó, hogy mikor érek haza, van, hogy 8ra, máskor meg 3-ra.

De mondjuk olyan 4-5 körül általában kaját csinálok/kajálok, berakok egy mosást, vasalok, vagy ami házimunka épp van, azt megcsinálom, ha tanulnom kell, vagy prezit, beadandót, munkát csinálni, azzal foglalkozok, egyéb esetben Netflixet nézek, netezek vagy olvasok. Néha edzeni is elmegyek :D

2017. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokáig csak olvastam, neteztem, ügyintéztem, takarítottam, bevásároltam. Most majdnem 1 hónapja tanulok.
2017. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
Függ attól hogy mikor érek haza. A legtöbb napom olyan hogy délután dolgozom, de van hogy reggel vagyok bent 10-12, aztán 16-18. Van olyan is, hogy reggel bemegyek 3 órára és utána semmi. Vagyis látszólag semmi, mert a többi munkát otthon csinálom. A hazaérés utáni program a délelőttös napokon a munka, evés, futás, heti egyszer nyelvóra, esténként tornázok, fürdök, elalvás előtt még olvasok. Amikor este érek haza, a munka rész délelőttre kerül, vacsora után már csak a torna-fürdés-olvasás-alvás van.
2017. okt. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hazaérek, döglök egy 15-20 percet, hogy "kifeküdjem" a meló miatti napi stresszt, utána elintézem a kötelező teendőket, mosás, mosogatás, takarítás, stb., utána edzek, utána pedig változó, gitározok, játszok, filmet nézek, vagy elmegyek bulizni.
2017. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Főzök, sütök (ha vn kedvem).

Rendbe teszem a lakást és olvasgatok. Vagy regényt, vagy itt valamit.


Ha hazaér a párom, kajolunk, szeretkezünk aztán vagy elvonulunk a kis világunkba, vagy sorozatot nézünk.

2017. okt. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!