Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az online munka általában mit...

Az online munka általában mit takar?

Figyelt kérdés

Egyébként kicsit szkeptikus vagyok ezt illetően, de a mai világban sosem lehet tudni. Ilyen adok-veszek csoportokban látom, hogy időnként szoktak néhányan megosztani ilyen lehetőséget és privátban írják a részleteket de én még sosem írtam ilyeneknek.

Viszont amúgy érdekelne, hogy ezek a munkák nagyjából miből állnak? Mit kell csinálni és vajon mennyi pénzért? Természetesen ha nem átverés a dolog. Most tegyük fel, hogy nem átverés.


2017. szept. 17. 16:56
 1/4 anonim válasza:
100%
Olyan mint az avon, csak itt interneten kell rabeszelni az embereket, hogy rendeljenek toled.
2017. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Lényegében azt takarja, hogy kapsz egy lehetőséget minden barátod és ismerősöd elvesztésére.
2017. szept. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi pénzért: nem fix összeg, teljesítménytől függ.


A lényeg hogy otthonról végezhető.


Ennyi.

2017. szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit neked ajánlottak, az átverősnek tűnik. Ettől függetlenül nem minden online munka ilyen. Egy céges facebook oldal moderátora is online munkát végez például. Én meg online érem el a másodállásban végzett munkám esetén a megbízó cég hálózatát, ahol például a cég napi munkájához szükséges néhány adatbázis karbantartásával foglalkozom.
2017. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!