Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az igazi cigányok úriak,...

Az igazi cigányok úriak, csendesek, és visszafogottak?

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem, pont ellenkezőleg.
2017. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem. A cigányok elsöprő többsége proli, jó esetben nem jellemző rájuk a bűnözés, még jobb esetben dolgoznak is
2017. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Majd eljön az idö amikor ilyenek lesznek már mindenkinek nagyon unja öket.A történelem megismétli magát de akkor már senkinek nem fogja rosszul érezni magát jogos önvédelem lessz majd.
2017. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem lehetnek csendesek, sem visszahúzódóak, mert nagycsaládban élnek, teskók,bátty,öccs,húg,nővér...

Hangzavar,veszekedés...

Ilyen a környezetben felnőve nem tudsz, visszahúzódó, csendes lenni, mert éhenhalsz, ez túlélést próbára teszi, ahol harcolni kell a tesókkal a kajáért.

Egy kiló kenyér,nem sok,csak az ügyesebb, eleven lakik jól.

Így megtanulják, csak a hangos érvényesül..nincs olyan, hogy -de hát ő a hugod, ad neki azt szelet kenyeret!

Itt a lányok is harcosak, lesznek, dik má adid idé asztat nekem...

A gyenge elhúllik, de itt ráviszi az éhség az önkifejezésre.

2017. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Vannak akik hangosak,feltunesi viszkedetseguk van stb.

De vannak olyanok akik igen is tudnak viselkedni dolgoznak es nem lopnak es mielott akarki belemkotne hogy honnan tudom: A mi csaladunk iylen

2017. nov. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak igazi és hamis cigányok? Én nem teszek különbséget emberek között. Több magyart' vertem el mint cigányt. És nem pártolom egyiket sem. Csak viselkedjünk normálisan, ha valami nem jön össze próbáljuk megoldani kultúráltan. Mind egy, hogy fehér vagy fekete a bőrszín. Utálom az ilyet.
2018. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja persze és az unio felzárkoztatási pénzével mi lenne.Majd ha ki léptünk akkor úrak lesznek addig marad a pénzért való könyörgés a csoki evö brüszelböl .
2018. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!