Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mikor regisztráltál ide?

Te mikor regisztráltál ide?

Figyelt kérdés

Én 2008-ban regisztráltam, de már 2007-ben is olvasgattam az oldalt. Nagyon durva belegondolni, hogy majdnem 10 éve regisztráltam. :O :D

Vannak itt még olyanok, aki szintén ennyire régóta itt vannak? :D


2017. okt. 3. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. január.
2017. okt. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2013 szeptember 28 :((((((

Akkor még jóval türelmesebb ember voltam...

2017. okt. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kb az oldal indulásával egy időben. Azóta megrekedtem ezen a százalékon. :) Még cunamit is indíthatok, akkor is ennyi maradok már :)
2017. okt. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2010 :D
2017. okt. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2011-ben. Akkor még 15 éves voltam! :D Volt egy korábbi fiókom 2010-2011 között, de onnan valamiért anno töröltem a listámról az összes kérdésemet/megválaszolt kérdéseket, amit nagyon sajnálok.


Ugyanis mostanában elkezdtem olvasgatni évekkel ezelőtt miről, hogyan írtam, mit gondoltam és nagyon érdekes, elgondolkodtató ezeket viszont látni. Ezért kár hogy sok anyag elveszett.

2017. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!