Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te milyen céllal regisztráltál...

Te milyen céllal regisztráltál ide?

Figyelt kérdés

És ha lennél kedves életkor,nem,város .

Köszönöm szépen . :)


2014. jún. 19. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem mások kérdését megválaszolni és érdekel az arra adott reakció, esetleg privát üzenetek.

24F

2014. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Segítségnyújtás céllal regisztráltam anno, otthon vagyok 1-2 témában, és miért ne segítenék? (Gondoltam akkor, ez mára jelentősen megváltozott)

(Bocs, az oldal anonimitását maximálisan kihasználom.)

2014. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez a jó a Gyk-ban,segíteni másoknak,és közben ismeretlen ismerőseink lesznek.
2014. jún. 19. 19:23
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideje már olvasgattam itt, aztán találtam egy kérdést amire nagyon akartam válaszolni, segíteni a kérdezőnek. Egy ideig nagyon szerettem segíteni, de egy idő után elegem lett az emberekből... Most már leginkább csak kérdéseket teszek fel.
2014. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
még nagyon régen segítség kérés céljából. Azóta unalom űző
2014. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Lányokkal ismerkedjek, összejöjjünk, szexeljünk.
2014. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Csak így engedett kérdéseket feltenni.

Azóta viszont már válaszolgatok is. Jelenleg pont 50 oldalnyi megválaszolt kérdésem van :D

hát igen, ha unatkozok mindig erre az oldalra jövök.

Most is.

2014. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt, még az volt a célom, hogy mérhetetlen tudásomat itt is terjesszem a rászorulók között, de ma már inkább trollkodni, és a hü1yéken röhögni járok ide. Életkor, nem, ezeket még érte, de a város miért érdekel?
2014. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Csicsky ***** válasza:
Vannak kérdéseim, amikre szeretnék választ kapni. Ezen kívül én is megválaszolom mások kérdését, ha tudok rájuk jó választ adni és természetesen mások jó válaszát pontozom is, hogy továbbra is legyen kedvük válaszolgatni a kérdezőknek (a lepontozást gyakorlatilag nem is veszem igénybe, a lepontozni való válaszokkal inkább nem törődöm). Az életkoromat illetően a korosabbak közé tartozom (♂) és EU-n belüli külföldi vagyok.
2014. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem,és köszönöm a válaszokat mindenkinek.
2014. jún. 19. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!