Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kb egy liter 12%-os alkoholtól...

Kb egy liter 12%-os alkoholtól be lehet rúgni?

Figyelt kérdés
Nagyobb darab ember de éhgyomorra és nincs hozzászokva a piához.
2017. okt. 4. 09:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
annak messze nem kell 1 liter
2017. okt. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tehát mondjuk 1 liter bortol? Kb. be.
2017. okt. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
1l-től?? Naná hogy be!!! Az rengeteg egy olyan embernek főleg, aki nincs hozzászokva...
2017. okt. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én megittam. 17 éves vagyok de nem vagyok vékony, duci vagyok. Volt egy komoly vitám az anyámmal már nem bírom elviselni minden nap lelkileg zsarol, elveszi az életerőmet, tönkreteszi a napjaimat, néha nekem is jön. azt hittem ez segít de teljesen magamnál vagyok csak borzasztóan szédülök. Nem bírok menni sem mit csináljak? a kezeim sem úgy mozognak ahogy kellene. mintha nem is én lennék. de nem érzem magam boldogabbnak. teljesen berúgtam. alig bírok megállni pedig 5-10 perce ittam meg.
2017. okt. 4. 09:48
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
az alkohol nem megoldás a problémákra...
2017. okt. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ahh basszus rohadt szarul vagyok.. én azt hittem elfelejtem tőle. Utálom az életemet. Mindenki gyűlöl. Szánalmas vagyok
2017. okt. 4. 09:53
 7/17 anonim ***** válasza:
Legalább most már tudod, hogy milyen érzés, ha már másra nem volt jó.
2017. okt. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Az alkohol nem az a drog... :D
2017. okt. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is kövér vagyok, nagyon, egy cefrés hordóhoz hasonlítom magam folyton, mégsem iszok, mondjuk nem szeretem meg vezetek és van az, hogy " iszol vagy vezetel" én inkább vezetel. Na , lényeg, hogy igyál most sok sok vizet meg egyél zsíros kaját, meg kávét mondjuk azt csak úgy szokták placebó, de hajrá. Kezdj bele valami hobbiba, olvass, vagy nézzél sorozatot, nekem bejött pedig lehet náladnál szánalmasabb voltam ( nem vagy szánalmas, csak viszonyítok ) velem pl. senki nem beszélt anno, most meg van közös téma, Szökés,Totál szívás, Walking Dead. ezeket nézd meg, meglásd jó lesz. Ja és mondjuk én csak javaslom, közben szoba biciklizz, az úgy tök fitt, meg menő. Kajakra jó lesz meglásd, vagy kenura, de lényeg, hogy változtass.
2017. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

Annyira nem lehetsz részeg, ha ilyen jól írsz. :D


Komolyan, basszus, én összevissza pötyögnék, nem még értelmes mondatokat.... ;)

2017. okt. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!