Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még más is, aki csak...

Van még más is, aki csak rosszul lesz az alkoholtól?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 21:10
 1/7 A kérdező kommentje:
semmit nem érzek tőle, csak szédülök és nem tudom, hol vagyok. egyáltalán nem kellemes érzés.
2016. dec. 12. 21:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasonló. Nem nagyon bírom és egyáltalán nincs ilyen "nem emlékszem rá mit tettem", hanem csak rosszul leszek és kihányom.
2016. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nalam is igy van.
2016. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát attól függ...amit leírtál állapotot, azt nálam 1 üveg Bacardival sikerült elérni (és nem csak én ittam), és tény k**a rosszul tud lenni az ember :D.


Amúgy meg szakítás után, ha kivan a f**z akkor viszont teljesen mindegy...nem tudok eljutni erre a szintre bármennyit iszok.

Érdekes...

2016. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A "csak" kifejezés, eléggé kevés, mert az nekem több mint rossz.


Anno, kb. 10 éve ittam egy egyetem buli alkalmával több pohárral.


Ne kelljen részleteznem, hogy mennyre rosszul voltam.


Azóta akármi is van és akármikor én vagy elalszom, vagy próbálok ébren maradni és még inni, de akkor a másnap maga a pokol.


De olyan szinten, hogy égre-földre esküdözök, hogy soha de soha még egy kortyot sem fogok inni.

2016. dec. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezért iszok CSAK vodkát. Nincsen rosszullét, nincsen hányás.
2016. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 pacsi! :D mondjuk van abból is a hányós szint,de azzal úgyis csak másnap szembesítenek
2016. dec. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!