Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit láthattam a telephelynél?

Mit láthattam a telephelynél?

Figyelt kérdés

Nyílt nemrégiben egy használt autó telep a főút mellett viszonylag forgalmas rész, nem tudom kié lehet a hely, de egy cirka 8 milliós mercedes szokott ott parkolni, kitűnik a sorból, a sok használt gép mellett, a tulaját sokáig nem láttam de 1 hónapja pont sikerült elcsípni amint jön ki az épületből és beszáll a kocsiba, előtte azt hittem normális emberé lehet a járgány, de egy bikanyakú vastag aranyláncos atlétás cigányé, már akkor kombináltam, és ma be is bizonyosodhatott hogy nem alaptalanul, 5-en szálltak ki a kocsiból és mind kétes fazon volt, a hátsó ülésről egy magyar hajléktalan öreg szállt ki alatta pokróc volt mert a nadrágja sem volt ülésbarát, és egy szatyrot szorongatott magához, 4-en előre bementek a kapun, után az egyik bevitte maga előtt az öreget, de végig mintha takargatták volna, bár így is csak az nem vette észre aki eleve leszarja az ilyen dolgokat.


Vajon mit kezdhettek azzal az emberrel, hallottam meg olvastam is arról hogy fedél nélküliek nevére íratnak dolgokat, és ebben pénz is van.


2017. okt. 5. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

szólj mihamarabb a zsaruknak...

létezik ez a csövesekre írogatósdi...

2017. okt. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Névtelen bejelentés rendőrségen


Telefontanú: 06 80 555 111


ingyenesen hívható zöld szám

2017. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy céget alapítanak a nevére, amivel visszaélnek, vagy egyéb hasonlók, de az biztos, hogy semmi jót nem csináltak.
2017. okt. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
+1, mindenképp névtelenül jelentsd be a hatóságoknál, mert ez igencsak illegális, és igen, ez egy létező biznisz. Sajnos.
2017. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!