Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit láthattam? Van okom a...

Mit láthattam? Van okom a félelemre?

Figyelt kérdés
Kiskoromban több olyan dolgot is láttam amkt más nem ami mások szerint nem volt itt. Például mikor korizni mentünk láttam ahogy a befagyott tavon tűz ég de ilyen kis gömbben senki nem látta rajtam kívül pedig ott volt. Történt még velem pár ilyen de akkor most elmesélném nektek a legdurvábbat ami most is megharározó élmény és nem tudom elengedni. Ha tudnám mi lehtett az talán könnyebb lenne feldolgozni. Szval még ovis voltam amikor karácsonykor a mamáméknál voltunk. Nagyon nagy ház mindig féltem ott még most is és nem csak én. Mindenki a számítógépnél volt mert éppen skypoltak a nagynénémmel. Én is ott voltam de el kellett mennem wc-re. Kinyitottam az ajtót de úgy hogy nem kapcsoltam még fel a villanyt és ott ült valaki a wc-n. Férfiszerű volt de nem szabályos ember arcú és sötét volt a bőre talán vizes is. Mikor meglátott rámnézett és azt mondta "bu". Én azonnal elrohantam. Először azt hittem valaki a családból szórakozott velem de mindenki ott volt a szobában. Abban a házban már több családtagom is észlelt paranormális dolgokat. A házat pont most adják el a mamámék. Ugye ezek a dolgok a házban maradnak és nem követnek minket tovább? Valaki tudja mi lehetett az a lény? Bántott volna? Lehet még mindig itt van csak már nem látom?
2017. aug. 11. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Már ilyen régóta tart ez a betegség? 😨 Találtak rá gyógymódot vagy kezelnek? Amúgy én szerintem van okod a félelemre, mert hát ki tudja milyen betegség lehet ez, de én asszem nyaktól felfelé tippelném a probléma okát.
2017. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minek nézel ilyen kategóriát ha nem hiszed el!?? Ha ilyen véleményre lettem volna kíváncsi az egészség kategóriába írtam volna.
2017. aug. 11. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Sajnálom. Nem figyeltem a kategóriát. Szó sincs róla, hogy nem hiszek benne...nem, nem, nem! Én benned nem hiszek. 😏
2017. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Tudod egyszer azt mondta nekem egy barátom (természetesen virtuális barát nem húsvér ember. Azt sem tudom kinek a borja) Na szóval azt mondta, hogy ilyesmit csak nagyon magányos emberek találnak ki, mint valami filmszerű sz_rság. Meghogy nyaktól felfelé valami baja van az illetőnek.
2017. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 thoomas26 ***** válasza:
94%

Mi is mindannyian szellemek vagyunk, csak mi most éppen testhez kötve létezünk. Azok a szellemek, akik a testük halála után annak rendje módja szerint nem kelnek át a szellemvilágba, nem kellő tudatosságuk és/vagy valamihez vagy valakihez való túlzott ragaszkodásuk miatt, azok hosszabb-rövidebb ideig itt ragadhatnak a köztes térben, földi síkon. Többnyire ezen szellemek különböző megnyilvánulásait érzékelhetjük egyes esetekben.

Egyes gyermekek ez irányú érzékelése 6-7 éves korukig erőteljesebb, mely később teljesen meg is szűnhet.

Tehát nyilvánvalóan ma is lehetnek körülötted (mint bárki más körül is, tehát ettől ne ijedj meg), csak már nem érzékeled őket.

A tudat, a fantáziád is előállíthat hasonlót. Ha más is érzékelt már ilyen jellegű dolgot abban a házban, akkor kisebb a valószínűsége a fantáziának.


Ha minden más, racionális, hétköznapi magyarázat kizárható, akkor fontolhatjuk meg a szellemi tevékenység lehetőségét.


Ha a házhoz ragaszkodnak, akkor valószínűleg ott maradnak. Ha személyhez, akkor nem biztos.

Bántani csak akkor tudott volna (ha egyáltalán akart volna), ha te az elméddel engedted volna azt.

Nem mindegyik szellem akar kimondottan bántani, de amelyik akar is, csak akkor bánthat, ha negatív érzelmeddel (például félelemmel) utat engedsz neki.


Összegezve: ha minden hétköznapi magyarázat kizárható, s nem csak a fantáziád játszott veled, akkor valószínűleg egy itt ragadt szellemet érzékeltél. Gyermekkorodban képes voltál ilyen érzékelésre, ma már valószínű, nem. Okod semmiképpen sincs a félelemre.

2017. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2017. aug. 11. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta,hogy búu,akkor az egy tehén volt,vagy a kísértete.
2017. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!