Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy két embert a...

Van olyan, hogy két embert a nagyobb távolság hoz jobban össze?

Figyelt kérdés
Hogy, amíg közel élnek egymáshoz, addig nincs komolyabb kapcsolatuk, de ha térben távolodnak, akkor lélekben közelednek. Legyen szó akár rokonokról, akár barátoktól, akár szerelmesekről.

2017. okt. 5. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"távolról könnyebb szeretni"

"ne lakj olyan közel az anyóshoz, hogy a feleséged papucsban átmehessen hozzá"


ezek régi megállapítások

2017. okt. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szüleimmel jobb lett a kapcsolatom, miután elköltöztem. Anyai nagyanyámmal csak távolról lehet jóban lenni.
2017. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Èn már megtanultam règ van, aki csak távolabbról szèp...
2017. okt. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, mióta nem lakom otthon, jobb a viszonyom a szüleimmel.
2017. okt. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se volt jó viszonyom a szüleimmel, gyakorlatilag folyamatos frontvonal volt a ház. Amióta elköltöztem, és csak havi 1-2 napot vagyok ott, azóta nagyon jól kijövünk. Nem a kamaszkor vége, mert tudom, hogy még mindig megvannak azok a dolgaik, amik baromira fel tudnak húzni, és nekem is megvannak azok a tulajdonságaim, amiktől ők hideglelést kaptak, de így már hiányoznak annyira, hogy két napra elviselem a hülyeségüket, és ők is az enyémeket.

Öcsémmel meg azóta lettünk igazán jóban, hogy elköltöztem, kölcsönösen segítjük egymást, ha úgy van, bármikor falazunk egymásnak, szóval egy igazán jó testvéri kapcsolat alakult ki köztünk, és ennek mindössze annyi az oka, hogy már nem veszekszünk azon, hogy melyik nap kié legyen a távirányító.

2017. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy adott személlyel állandóan együtt vagy, akkor nagy az esély a veszekedésre. Ha viszont ritkán találkozol vele, akkor értékesebb lesz a társasága, így kedvesebb leszel hozzá.
2017. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!