Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miről lesz emlékezetes 2017?

Miről lesz emlékezetes 2017?

Figyelt kérdés

2017. okt. 7. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Az anyagi bevetelek duplazasarol. Sikeres munkarol.
2017. okt. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Idén születik meg a kislányunk. :)
2017. okt. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Semmitől.

Ugyanúgy egy ronda drogos alkesz szűz féreg maradtam, bár ugyan elkezdtem a jogsit, kocsim sosem lesz.

De legalább közelebb kerültem a halálom napjához.

2017. okt. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Ezt majd december 31-én kérdezd meg újra, addig még rengeteg minden történhet. :)
2017. okt. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es, nektek pedig gratulálok! :)
2017. okt. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy érzem, idén váltam végleg igazi felnőtté 28 évesen.


Egész évben végig menedzseltem egy építési projektet, nőtt a fizetésem, újabb emelés van kilátásban. Végre nem "csóró, sikertelen egyetemista" meg "csóró munkanélküli" vagyok hanem dolgozó ember.


Emellett végre vehettem olyan dolgokat amiket szerettem volna, felső kategóriás mobil, jó bringa. Ráadásul egy csomó programban részt vettem. Hungaroringen szinte minden rendezvényen kint voltam, voltam többször túrázni, bicikli túrázni, múzeumokban amiket már rég meg akartan nézni.

2017. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10%

Hát kb. az, mint a "féregnek", csak én nem vagyok szűz és iszom. Meg utaztam pár szép helyre ennyi.


Másik féreg

2017. okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!