Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék rászorulókhoz...

Hogy tudnék rászorulókhoz eljuttatni cipőket, csizmákat, kabátokat és egyéb használt, de jó állapotú ruhákat?

Figyelt kérdés

Van olyan tisztességes szervezet, ami gyűjt ilyesmit, és eljuttatja a mélyszegénységben élőknek ingyen?



Kidobni sajnálnám, de tárolni se szeretném sokáig.


2017. okt. 8. 13:21
 1/5 anonim válasza:
0%
Vegyél nekik újat, ne a megunt szarjaidat sózd rájuk.
2017. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nyilván nem sokból tartana a kukába dobni, de amíg több ezren lukas nyári cipőben, kabát nélkül telelnek ki, azoknak ez még tökéletes lenne.

Nem koszos, szakadt szeméttől akarok így megszabadulni. Azokat természetesen kidobom én is.


Itt is láttam már olyan kérdezőt, aki egy állásinterjúra se tudott mit felvenni. Szívesen vennék újat is nekik, de nem vagyok milliomos.

2017. okt. 8. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom merre laksz, de Siófokon van egy szervezet, ami hétvégente meleg ételt és ruhákat oszt a rászorulóknak. Postán is fogadnak adományokat.

[link]

2017. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Nem tudom ki olyan szegény, hogy ne legyen ruhája, a turkálókban háromezer forintból felöltözködsz.
2017. okt. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Te melyik bolygón laksz?? Van, akinek 3000 Ft-ból napokig kell, hogy ellássa magát...
2017. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!