Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha buta vagyok a...

Mit tegyek ha buta vagyok a torihez?

Figyelt kérdés

1 heten at csak arra a kib**szott tori tzre tanultam, plusz ugye orarol orara es harmas lett.🙁 szombat ota nem megy ki a fejembol, meg sirtam is miatta pedig NEM vagyok az a tipus.

Mit tegyek? Nagyon buta vagyok, el akarom asni magam szegyenemben


2017. okt. 8. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:

van egy ásóm, még nem használtam, kell? :D


őszintén, szükséged lesz a törire neked továbbtanulás miatt? ha nem, akkor én nem csinálnék belőle ügyet, és soha nem is csináltam.


nyilván ha arra hajtassz, hogy legyen egy kitűnő érettségid, mert egyetemre akarsz menni, akkor gond, ha a törit nehéz tanulnod...az is lehet a tanár a szar, nem tudom. én szerettem, mert a tanárom jó volt. ettől függetlenül soha nem is görcsöltem rá, ha valamit nem tudtam belőle...azóta sem volt rá szükségem.

2017. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!