Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a velemenyed rolam? Szanalm...

Mi a velemenyed rolam? Szanalmas vagyok? Buta? Okos?

Figyelt kérdés

17 eves korom ota, amiota van jogsim az az almom, hogy egy autom legyen, barmilyen, csak legyen, jo allapotu

azota rengeteget dolgoztam, vallalkozast csinaltam ami jol megy, lett 2 lakasom, ujepitesu, nagyon szep

es a mai napig a kocsirol almodozom, de nem merem megvenni mert ugy gondolom rossz befektetes

25 eves vagyok


2017. okt. 5. 00:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%

inkább kevésbé logikus.

az autó egy eszköz,ami időt spórol,kényelmesebbé és gyorsabbá teszi az eljutást a-ból b-be.

2017. okt. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%

nálunk nem tudnál meglenni kocsi nélkül mert irtó ritka és lassú a tömegközl


ha viszont egy nagyvárosban lenne a cégem én sem vennék kocsit csak hogy legyen


szerintem jó észjárás

2017. okt. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ez inkább ilyen rejtett menőzés akar lenni, felsorolni mim van, de megnyugtatlak, én is 25 vagyok, két éve vettem szalonból egy 335d-t extrákkal kicsivel 19 misi fölött.

Nem tartom ettől többnek magam senkinél, csak megfelelő irányban indultam, és jó pozicióban sikerült elhelyezkedni. Nem nagy csoda.

2017. okt. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Az autó, ha befektetésként nézed, akkor tényleg rossz döntés. Az egy eszköz, ami kényelmesebbé teheti az életed, de anyagilag tuti mínusz. A te döntésed.
2017. okt. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Az a véleményem, hogy nem mered megengedni magadnak a vágyaidat. Nem illetnélek ilyen komoly jelzőkkel, amiket te felkínáltál lehetőségnek, de úgy látszik, csak akkor áldozol anyagiakat valamire, ha az praktikus, de a sima örömért nem. Pedig azt sem kell sajnálni, mert az is egy befektetés, a lélek töltődik, amitől javul a közérzeted, az egészséged. Át lehet esni ezzel is a ló túlfelére, de te jóval az innensőn vagy, az tuti.
2017. okt. 5. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
A kocsi nem jó befektetésnek, de a helyedben mostmár vennék egy gazdaságos, jó kis kocsit. Nekem ez egy szükséges rossz.
2017. okt. 5. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

Az autó nem befektetés. Az autó, akkor befektetés, ha vele dolgozol, és hasznot termel...

Fura, hogy jól menő vállalkozóként ezt nem tudod....

2017. okt. 5. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
Az autó jó barát, legyél te is autó-barát.
2017. okt. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
48%
Te megannyi dolgot mellőzhetsz, ami nem termel hasznot..
2017. okt. 5. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Kicsit konok vagy és egoista hogy így menőzöl. Igy viszontlássd azaz ördögöt a plafonon. Nekem meg képzeld van profi zongorám zongorista vagyok 10 éve és jól tolom. Van jó bringám és sok barátom . Szeretnek és kész szerepeltem már 2_!szer tévébe és kész . Nudli vagy a vállalkozásod mellett meg fingod simcs az életről csakúgy mondom neked.
2017. okt. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!