Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiskorúnak kiadnak gázsprayt...

Kiskorúnak kiadnak gázsprayt vagy zsebkést?

Figyelt kérdés
2017. okt. 9. 18:46
 1/5 bit123bit ***** válasza:
Ez attól függ hogy hol, de a legtöbb helyen igen..
2017. okt. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem, gyakorlatilag valszeg igen.
2017. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neten egyszerűbb...szinte bármit megkaphatsz. A legtöbb netes ilyen jellegű weboldal bármifajta ellenőrzés nélkül elküldi pár nap alatt. Csak ügye a szállítás miatt plusz pénz viszont cserébe nem kell ilyen kérdéseken gondolkodnod. Már ha ilyesfajta szándékod lenne. De kést szerintem minden gond nélkül vehetsz...talán gázspray is. Attól függ hol...van ahol oda adják kiskorúnak van ahol nem.
2017. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kiskorú vagyok és gázsprayt hordok magamnál, elvileg a nővérem rendelte.
2017. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy 15-17 éves is nézhet ki már úgy, hogy elmenjen 18-nak.


Nálam is volt/van mindig gázspray 16 éves korom óta minden nap, azt hiszem olyan is volt, amit még 18 előtt én vettem.


Nem tudom pontosan szabad-e eladni vagy sem, de a biznisznek pörögnie kell. A gázspray eladásában 18 év alattinak meg semmi kivetni való nincs. Egy 18 éves megvédheti már magát gázspray-vel, egy 17 éves meg nem?

2017. okt. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!