Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudtok Székesfehérváron olyan...

Én2002 kérdése:

Tudtok Székesfehérváron olyan Dohányboltot, ahol kiadják a cigit kiskorúnak? 15/F

Figyelt kérdés

2017. szept. 12. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Probalkozz be parnal biztos akad... De am meg ne dohanyozz mert draga es karos
2017. szept. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elvileg nem adhatják ki.
2017. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Valaki nem tud konkrét helyet?

2017. szept. 12. 17:22
 4/12 A kérdező kommentje:
Légyszi, írjatok, ha tudtok!
2017. szept. 12. 17:25
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Ne bagózz, kis nyomorék!
2017. szept. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ilyen unintelligens, szellemileg visszamaradott emberek válaszait is olvasnom kell.

A dohányzás biológiai és egészségtani hatásaival teljes mértékben tisztában vagyok, a többi részlethez pedig senkinek semmi köze!



A Wikiszótár szerint:


nyomorék (főnév)

Testi fogyatékos személy; mozgásképtelen testrészű ember.


Nem tudom, esetleg ismered-e az orvosi leleteim tartalmát, kedves 3. Válaszoló, de amennyiben nem, kérlek ne írj ilyen rendkívül sértő és bántó szavakkal válaszként egy normálisan feltett kérdésre!!!!!!! Amennyiben tudsz róla, hogy van valamilyen testi fogyatékosságom, kérlek, írd meg nekem is, mert én nem tudok róla!


Köszönöm az első két válaszoló értelmes kommentjét!

2017. szept. 13. 18:04
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Te nem testileg vagy fogyatékos, hanem szellemileg...
2017. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
92%
Én is voltam 15 éves, de nem éreztem késztetést arra, hogy dohányossá váljak, pedig a baráti körömből is bagóztak páran. Tök jóba voltam velük, egyáltalán nem néztek ki azért, mert nem szívtam velük együtt a cigit. Nem gáz, ha nincsenek káros szenvedélyeid.
2017. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ebben a korban a legrosszabb dohányozni. Teljesen vissza maradsz testileg, szellemileg is.

Habár lehet hogy nálad észre se lehet venni a szellemi elmaradást. Ahogy ezt két mondatot leirtad , teljesen fogyatékos lehetsz."

2017. szept. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Én is cigiztem már 15 évesen, és simán felnőttem. Most 41 éves vagyok, és sokan 32-nek néznek. Jól vagyok, és most is cigarettázom. Minden titka a mértékletesség. Csak annyit, amennyi jólesik. Kérjél meg valakit, hogy vegyen neked, ha nem adnak.
2017. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!