Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan képzelitek el, hogy...

Ti hogyan képzelitek el, hogy fogtok meghalni?

Figyelt kérdés
Gondolkodtatok már ezen?

2017. okt. 11. 17:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha igy folytatom egyedul :)
2017. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

zokniban..



am én golyóra tippelek már kicsi korom óta nem tudom miért

2017. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez egy remek kérdés. Valami agyvérzésre vagy egyéb belső cuccra tippelek, a fejem és a nyakam környéke elég ramaty állapotban van. Esetleg még elüthet egy busz vagy villamos mikor Pesten a sportkocsikat üldözöm hogy lefotózhassam őket. :D
2017. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
autóspotter vagy?
2017. nov. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Utolsó: aha :D
2017. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A szerelmem karjaiban.
2018. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egy delfin fog megölni egy orbán viktor fogaival tele tűzdelt boxerrel a dunában.
2018. ápr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mint ahogy a többiek is írták, vagy valamilyen rákos megbetegedésben, vagy örökölhető (na jó, genetikailag hajlamosabb vagyok rá, szóval nem örökölhető, de na...) nyavajákban (magas vérnyomás, cukorbetegség stb.), de inkább hajlok az önkezűség felé (ha olyan kilátástalan lesz a helyzetem, például anyagi csőd, gyógyíthatatlan, halálos betegség stb.). Aztán ki tudja, mit hoz a jövő, lehet balesetben halok meg, vagy meggyilkolnak, véletlenül megmérgeződöm, spontán felgyulladok, felrobbant egy terrorista, belefulladok a Balatonba, túladagolom magam, vagy éppen alkoholmérgezésben ér utol a sors. :D
2020. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!