Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Táv-segítettél valaha véletlen...

Táv-segítettél valaha véletlenszerűen idegenembereknek, interneten keresztül baráti kérésből?

Figyelt kérdés

Valaha azért az illető megköszönte utána valamilyen módon?

(Távsegítség értsd: interneten keresztül segítettél egy másik embernek (skype, facebook stb.).



2017. okt. 12. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

lelki dolgokkal kapcsolatban igen, sokaknak segít egy kis beszélgetés, a meghallgatás

szakmai dolgoknál csak ritkán, de nem teljesen idegen volt, hanem pl többen voltunk a beszélgetésben és valamit nem tudott és elmagyaráztam

2017. okt. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Rengeteg embernek segítettem már mindenféle módon, és témában. Volt, aki ismeretlenül is annyira hálás volt, hogy komoly összeggel díjazta a kedvességem. Mások, írtak egy levelet, vagy annyit, hogy kösz. Sokan pedig annyit se reagáltak, hogy kapd be. Nem vagyunk egyformák.
2017. okt. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Nem csak interneten keresztül, hanem más módon is.

Egy köszönömnél nem kell több. És a köszönömöt általában meg is kaptam.

2017. okt. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, amikor látom egy kérdésnél lélektani segítségre szorul valaki, próbálok mindig valami kapaszkodót, segítő kezet nyújtani, mert sose lehet tudni, lehet, hogy pont ez kell valakinek, hogy elinduljon jó irányba.
2017. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Neten is. Szemtől szemben is.
2017. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem a háláèrt, látszólagos háláèrt segítettem. Jó èrzès volt ès kèsz.
2017. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fél rokonság gépét én javítgatom teamwieveren keresztül...
2017. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1, Itt. 2, Igen.
2017. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!