Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok valakiről,...

Mit gondolnátok valakiről, akinek ilyen volt 2 év az életéből?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok egy olyan emberről, aki gimnázium után mivel nem vették fel a választott szakra, kihagyott egy évet és jogsit csinált meg nyelvvizsgát plusz egyetemi előkészítőre járt. Megint nem vették fel, ezért kihagyott még egy évet és járt külön tanárokhoz súlyos pénzekért, nem is dolgozott mellette és ismét nem vették fel.

2017. okt. 12. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Azt, hogy ideje másik szakot választania.
2017. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyi alapján semmit. Lehet, hogy tényleg annyit tanult, hogy nem tudott mellette dolgozni. Az anyagi rész rá és arra tartozik aki finanszírozta.

A vizsga mindig pillanatnyi állapotot mér. Lehet, hogy teljesen jól tudta az anyagot, de a felvételin leblokkolt.

Ha 2X nem sikerült a felvételi, mindenképpen stratégiát kell váltani. Vagy más készülési módszer, vagy (ahogy előttem már írták) máshova jelentkezni.

A választott szakhoz közeli állás sokat segíthet. Én évet ismételtem fősulin. Egy fél év munka után könnyedén csináltam ismét a sulit. Jó volt kizökkenni belőle.

Ilyen távolságból ennyit tudok mondani

2017. okt. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valójában nem vágyott arra a cèlra amit kitűzött. Rádumálták. Ha a fejed nem tart a szíveddel, akkor nincs megvalósulás.
2017. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nincs tisztában a képességeivel, nem ismeri magát eléggé. Épp ideje lenne megismerkednie magával pl. úgy, hogy elmegy végre dolgozni, nem csak úgy eltartatja magát a szüleivel továbbra is.
2017. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!