Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok valakiről aki...

Mit gondolnátok valakiről aki egyszer megharagudott rátok és letiltott facebookról, majd egy kis idő múlva újra jóba akar lenni?

Figyelt kérdés

És felold és irkál újra.

Hajlandók lennétek vele újra jóba lenni, vagy már többet nem?


2014. ápr. 11. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem főben járó bünt követett el ellenem, akkor persze nem haragudnék rá. Átgondolta, lehiggadt, továbbra is kiváncsi rád. Örülj neki, és ne duzzogj.
2014. ápr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha igaza volt, hogy megharagudott, akkor még örülnék is, hogy megbocsátott.

Ha csak hiszti volt, nem foglalkoznék vele ezek után.

2014. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha egyszer vkivel odáig jutottam, hogy megszakított velem minden kapcsolatot, akkor engem onnantól nem érdekel az illető. Átgondolhatta volna előtte is, még ha dühös is volt. Dühből nem szabad dönteni.

Biztos ott motoszkálna bennem, hogy ez a vki pár napja még utált, akkor most vajon milyen hátsó szándéka van? Én sajnos (vagy nem sajnos?) nem tudom elfelejteni a rosszat, ha valaki átvert vagy hátbatámadott, jelen esetben megszakította a barátságot, nekem ő onnantól nincs.

2014. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát azt, hogy ha nagyon fontos nekem, hogy nagyon nagy mázlim van. Persze ha jogos volt. De szerintem az ember nem tilt le mást ok nélkül. Az ok mértéke persze változó. :)


13/L

2014. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3-as osztom a véleményedet én sem tudnék pár nap után ugyanúgy csevegni vele mint az előtt.
2014. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel egy csodás félisten vagyok, csak azon csodálkoznék, mi tartott olyan sokáig. Na jó nem, de függően attól, miért tiltott, lehet néha így valahogy állnék a dologhoz.
2014. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!