Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van aki szintén még csak...

Van aki szintén még csak mostanában fogja elkezdeni írni a szakdogáját? Nem tartotok a konzulensetektől?

Figyelt kérdés
2017. okt. 12. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Mint konzulens mondom, hogy aki most kezdi el írni a szakdogáját, aminek nálunk pénteken van a rendes és két hét múlva a késedelmis határideje az már ne tartson tőlem. Jöjjön be és közölje, hogy ez most nem fog menni és következő félévben újra megpróbáljuk én pedig egyetértően bólintok. Ha le akarná adni, akkor jobb, ha be se jön, mert, mint témavezetői úgysem adnánk a nevünket a dologhoz. Mondjuk aki eddig nem került elő, attól nem is várnék mást. Ha eddig jól teljesített és azt állítja képes csodát tenni, lehet elgondolkodnék...De legyünk őszinték, két hét alatt egy "büfészakos" szakdolgozatot sem lehet minőségire megírni.
2017. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
November közepén van a rendes határidőm.
2017. okt. 12. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem annak idején december közepén volt a határidőm. Kb. november végén kezdtem el gondolkodni rajta, hogy mostmár lehet baj lesz. 1 diplomám már volt, tudtam hogy annál évszázadokkal könnyebb témát választottam és azt is megírtam egy hónap alatt.

Már dolgoztam, december elején bementem a konzulensemhez és elmondtam őszintén mi az oka, hogy eddig húztam az időt (különböző nehézségek, költözés, egyéb kifogás), majd megkértem, hogy mondja el őszintén, van-e még esélyem arra, hogy lediplomázzak januárban. (Hiszen a konzulens is kell hozzá, nem csak én.) A válasz annyi volt, hogy rajtam múlik. Ennyi hiányzott a lökethez.

Elkezdtem és dolgoztam ezerrel, végül miatta csúsztam meg, de mivel ő fogadta be, ezért semmi gond nem volt belőle. A végén még átvariálta egy párszor és aláírásnál azt mondta ehhez már büszkén adja a nevét.

Ha képes vagy rövid időn belül jó minőségű munkára és a konzulensed is segítően áll hozzád, akkor hajrá!

2017. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!