Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet ez az érzés?

Mi lehet ez az érzés?

Figyelt kérdés

Elballagtam. Az új osztályomban, szinte senkit nem ismertem, aminek örültem is. Van egy srác, akinek nagyon-nagyon szép barna szeme van. Szinte állandóan mosolyog, és imádom azt a mosolygós arcát nézegetni. Sokszor, ha látom őt, ad egy kis lendületet, hogy társalogni kezdjek (ami tök fura, mert eddig állandóan csöndben meghúztam magam) Néha amikor bambulok az ajtó irányába, ő meg belép a terembe, hirtelen kalapálni kezd a szívem aztán lassan lecsillapodik. Ugyan ez van, ha akaratlanul is, megnézem a facebook profilját, hogy a képeit nézegessem. Amikor véletlen összetalálkozik a tekintetünk, én zavartan elkapom a sajátomat, mert félek hogy valami flegmát gondol magában "Ez meg mi a fenét bámul?"

Egyszerűen nem tudom elhessegetni őt a fejemből. Nem egyszer azon kaptam magam hogy róla fantáziálok, aztán meg dühösen magamra szólok hogy "Nem is ismerem, mi a francért tulajdonítok hozzá kellemes tulajdonságokat?!"

Nem merek beszélgetni vele, egyrészt mert ronda pattanásos arcom van, másrészt félek, hogy olyat mondok, amivel beégetem magam előtte. Amikor nincs az osztályban, minden szürkébbnek tűnik, én meg már csak azért is jobb kedvűbb vagyok, ha a közelemben van.

Rohadtul idegesít, hogy nem tudom kiverni őt a fejemből, állandóan csak az a nyomorék rózsaszín felhő próbál rám szállni. Mitől van ez??? Hogyan szabadulhatnék meg ettől? Valaki segítsen!


2017. okt. 13. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Belül tetszik neked ő. Ez egy nagyon szép érzés, szóval indokold meg, hogy miért akarsz megszabadulni ettől?
2017. okt. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem, hogy hogy az istenben nem veszik észre hogy szerelmesek az emberek. Főleg ha te le is írsz itt mindent. Kész, annak ellenére hogy nem is ismered beleszerettél. Fogadd el jóccakát
2017. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De basszus mit kezdjek ezzel? Nem tudok a saját dolgomra koncentrálni, ráadásul nem hiszem, hogy ős is hasonlóan érezne, sőt.

És rohadtul félek, hogy ha elkezdek vele kommunikálni, egy b*szottnagy pofára esés lesz a vége. Másrészt igazán dühít, hogy a nyomorék hormonok tombolnak bennem, és még gondolkodni sem tudok tőlük tisztán. Nem így képzeltem el a szerelmet, hogy pont a legrosszabb helyen és időben szögez a falhoz az a nyomorék kupidó.

Valaki segítsen, mit csinálhatnék? El fog ez múlni?

Nem akarok egy kis heregnőcske lenni, aki arra a hercegre vár, aki még csak ide se bagózik.

2017. okt. 15. 00:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálod meg szép lassan vele? Egyszer élünk és lehet hogy még a végén el se akarod felejteni ezt az érzést. A pofára eséstől nem szabad félni.

Az meg (sajnos) természetes dolog, hogy ilyenkor dekoncentrált vagy.

2017. okt. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!