Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nics Igazolásom?

Mit tegyek ha nics Igazolásom?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha mind a 3 szülöi igazolásomat elhasználtam és orvoshoz nem mentem. Fontos volt itthon maradnom és ezért nem mentem suliba orvoshoz nem mentem és nics szülöi igazolásom mit tegyek ?
2017. okt. 15. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Járni kéne már iskolába vége a nyáriszünetnek.
2017. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1.igazolatlanod lesz na bumm (nálunk 10 után volt retorzió ami egy osztályfőnöki figyelmeztetés ami szintén nem jelent semmit

2. Elmész a háziorvoshoz és kérsz visszamenőleg elmondod hogy nagyon rosszul voltál nem mertél kimenni az utcàra ugy ment a hasad ezért nem tudtál időbe menni stbb légy kreatív.

2017. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

30 óránál vonják meg a családit úgy emlékszem. Feltételezem hogy maximum 8 órád van egy nap. Az azt jelenti hogy ha egy napot ellógtál akkor is marad 21 órád hátra amit még mindig ellóghatsz.

Most két lehetőséged van, attól függően kinél akarsz egy rossz pontot szerezni. Vagy bemész és megmondod osztályfőnöknek hogy ez a szituáció. Nem fogod leigazolni, nincs is mivel szóval ne hisztizzen, írja be az igazolatlant. Vagy holnap lemész az orvoshoz és mondod neki hogy te pénteken otthon maradtál, kéne róla egy igazolás.

2017. okt. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kersz a dokitol vagy vallalod az igazolatlant: nem nagy kunszt.
2017. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy nem járok ha amugy is nme játnék ne de töntsd már el
2017. okt. 15. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én orvosom simán ad, sőt, hiába nincs bajod, kiír a hétre, szóval próbálkozz, hátha neked is ilyen szerencséd van :P hidd el, tele van gimisekkel a rendelő napközben, és nem mind betegek. Szóval...
2017. okt. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vasárnap volt iskola egy 77-es születésű vagy 77 éves egyénnek?
2017. okt. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!