Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik, hogy valaki semmilyen...

Létezik, hogy valaki semmilyen szakmához nem ért? Lehet belőlem valaki?

Figyelt kérdés

Tinilány vagyok. Sajnos már középiskolás vagyok és eddig egyik szakma per iskola sem tetszett ahol voltam. Tudom, hogy kitartással bármit lehet de olyan szakmát akarok ami érdekel és 40 éven keresztül nem undorral csinálom mint az egészségügyi és a varrónő szakma. Szép szakmák, de az egészségügyet nem bírom mint kiderült, a varrás pedig olyan szinten bonyolult, hogy most keresek másik iskolát amíg nincs késő.


Félek, hogy sosem lesz belőlem valaki... Szívem szerint író szeretnék lenni, de ha tegyük fel sikerülne ez a történet, minimum a középiskolát valahogy akkor is el kellene végeznem, de úgy sosem fog ha az idegszálaim nem bírják azt amit csinálok. Nem vagyok hajlandó megint elzombulni mint előző évben az eü iskolában ahol utáltam amit csináltam és mint akiből azt a maradék életkedvet és magabiztosságot is elszívták ami volt.


Most azon gondolkozok, hogy a Budaiba megyek, utána OKJ tanfolyamok, közben és utána pedig írás ezerrel, mert jó és érdekes ötleteim vannak, csak könyv formába kéne megalkotni.


Nem voltam valami jó tanuló, ahogy most sem, de már jobb vagyok mint régen, ennek ellenére nem irodában ülő gépelő sokat kereső emberke, de valaki szeretnék lenni.



2017. okt. 15. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Pedig jó a varrónő. Az én nadrágomból is be kéne venni 20 centit.
2017. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem akarlak megijeszteni, de van olyan ember, aki semmihez nem ért. Én. És hidd el, rohadtul nem jó, csak a betanított munka marad. Rossz tanuló voltam, egyszerűen nem ment, hiába próbálkoztam, ráadásul szorongok is, a munka szempontjából nem működik az életem.

Próbálj meg valamilyen szakmát megtanulni, ami egyensúlyban van azzal hogy szimpatikus, és szükség is van rá.

2017. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
utolsó nálad az a probléma, hogy olyan dolgok érdekelnek, amihez kellene valami végzettség. nekem mondjuk van 2 szakmám is, de mindkettő kudarc lett, egyik sem érdekelt, így papír mögött ma már semmiféle tudás nincs. én elhatároztam, hogy szállítmányozásban tudom magam elképzelni, jelenleg 2 éve dolgozok egy olyan kis cégnél, amit imádok, és maximum akkor mennék el innen, ha tönkremegy a cég.
2017. okt. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet belőled befutott írónő (legyen úgy!), ám addig?

Írsz, jót és jól írsz, de hogyan ismerteted meg magad?

2017. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha irni akkarsz ok de akkor a történet legyen meg irni sem kel hozzá de csak ha te tényleg ezt szeretnéd csinálni.Van híres iró akkit 11-12 utasitotak el durva hogy, nem bolondult meg.Meg vannak olyanok is akkiknek csak a halála után vették észre milyen jó az iró sem lesz könyü munka.
2017. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!