Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fognátok hozzá?

Hogy fognátok hozzá?

Figyelt kérdés
A teljes életemet el akarom hagyni, mindenkivel megszakítva minden kapcsolatot.Ti merre indulnátok el?
2017. okt. 16. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy és mihez értesz?

azért random nem indulunk neki a nagyvilágnak felelőtlenül!

2017. okt. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

40+ Nő

Van szakmám természetesen

Nincs helyem sehol, bármerre keresem

2017. okt. 16. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mik a lehetőségeid.

Ismerősökkel, barátokkal szerintem könnyű megszakítani a kapcsolatot. Ha nem keresed őket, nem találkozol velük, akkor elkopnak idővel.

Ha lakhelyet, munkát is szeretnél váltani, akkor kell bátorság, hogy merj váltani. És persze kell valami kiindulópont. Maradnál itthon vagy külföld? Ha külföld, akkor milyen nyelvet beszélsz, van-e a szakmádra kereslet? Stb.

2017. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
miért szeretnél ilyet tenni?
2017. okt. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak elhagyott a párod, vagy megbántott valaki, akkor elég őket elhagyni. De ha komolyan gondolod, akkor kezdetnek megteszi, ha átköltözöl a város másik végébe. Ha van nyelvtudásod, akkor kimehetsz Ausztriába takarítani, vagy mosogatni, esetleg egy gyárba.
2017. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves +40-es, szakmával rendelkező nő!


Helyet az ember az életben nem talál, hanem csinál magának. Tudom, kipróbáltam.


Amennyiben te nem változol meg, akkor a környezetet hiába cseréled le egy újra (tudom, ezt is próbáltam). Magadat mindenhova magaddal kell vinned, és az elront(hat) mindent.

2017. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!