Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok arról, ha...

Fiúk, mit gondoltok arról, ha egy lány használ alapozót? Többi lent.20/L

Figyelt kérdés
Elkezdtem használni alapozót, meg púdert (eddig csak szempillaspirált, szemöldökport, meg szemhélyceruzát használtam), hogy eltűntessem a bőrhibáimat (tele van a homlokom, az állam és a nyakam pattanással, miteszerrel). Akármit kipróbáltam, amit a bőrgyógyász írt fel, semmi se használt. Félek, hogy sose fogok tetszeni annak a fiúnak, akibe szerelmes vagyok. Viszont kicsit rosszul érzem magam, hogy alapozó van rajtam, mert így nem vagyok teljesen önmagam.

2017. okt. 17. 08:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha alapozo nelkul nem tetszel neki, akkor mit csinalsz? 0-24-ben alapozo lesz rajtad, es ha egyszer lemosod akkor szakit veled?
2017. okt. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
A fiuknak nem az szamit, van-e rajtad alapozo, hanem az osszkep es a kisugarzasod, az, hogy hogy erzed magad a borodben.
2017. okt. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

sajnos ti nők rejtegetitek a hibákat és azt hiszitek ettől szebbek lesztek, de nem ettől leszel szép!

ez esztétikailag segíthet kicsit, de messze nem annyit mintha változna a gondolkodásod és a kisugárzásod


24F

2017. okt. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Egy alapozótól mem vagy önmagad?! Ez mekkora hülyeség már. Ha sminkeled magad, akkor kell az alapozó, szörnyen néz ki egy szemhéj (!, rosszul írtad) puder alapozás nélkül. Vagy nem sminkeled magad, csak felkensz egy jó nappali krémet, vagy manapság kapható rengeteg szinezett arckrém, bb krémek, 20 évesen ez is elegendő, nem kellenek sűrű alapozók.
2017. okt. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha szepen csinalod, nem fogjak eszrevenni a fiuk, hogy van rajtad alapozo, hidd el. :D
2017. okt. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
kenj magadra egy diszperzites vödör cuccot attól majd szép leszel :D
2017. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%

2 év múlva már 1cm vastag vakolat lesz rajtad???Mindig Batman 1-ből a Joker jut eszembe ilyenről, amikor Kim pofán önti a vázányi vízzel és lejön sminkje:DDDD


Nem lenne jobb megszüntetni a patikat végleg és tiszta bőrrel felkelni, elindulni otthonról, magadat mutatva?

Kezdetnek változtassál étrendeden..tudod semmi vagy mértékkel olajos, zsíros falatok...allergia is lehet, tisztálkodási mizéria...

Keress egy valódi szakorvost, de ajánlhatok is...priv.

2017. okt. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%
Nem vagy szerelmes.
2017. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

Le lehet pontozni, de én akárhányszor kentem magamra alapozót, én is azt éreztem, hogy ez nem én vagyok, mintha hazudnék vagy nem is tudom.

Nem is használok alapozót,bár szerencsére nem is kell.

Viszont ha valakinek nem kellesz, úgy, hogy nincs vakolat az arcodon, és csak úgy vesz eszre téged, ha minden hiba el van takarva az arcodon, az semmit nem ér. Aki szeretni fog téged igazán, az a mitesszeres arcodat is szeretni fogja, úgy ahogy vagy.

2017. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
kerítésfestés során nem, hogy tetszik, sőt...kötelező
2017. okt. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!