Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Modell szeretnék lenni. Hogy...

Modell szeretnék lenni. Hogy valósítsam ezt meg?

Figyelt kérdés

172 cm 43 kg vékony, homokóra alkatú, mások szerint nagyon szép lány vagyok. Pénzünk van modell iskolákra,de melyik a legjobb, és ahol lehetséges hogy befutok? Ez az álom munkám és azt szeretném ha valóra válna.

Mások sokszor mondták hogy legyek modell és ezt én is így szeretném. 14 éves vagyok de el akarom kezdeni a jövőm megalapozását. Kaptam már kérelmeket, és le is szólítottak már az utcán kölönféle ügynökségektől. Kérlek segítsetek!



#modellkedés #tennivalók az érdekében
2017. okt. 17. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tanulj. Nem leszel mindig fiatal.
2017. okt. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem garantálja hogy valóban keresett, befutott modell leszel, vagy egyáltalán ismert, híres. Ne alakuljon ki fals kép benned azzal hogy leszólítanak az utcán meg ajánlatokat kapsz, mindegyik arra megy ki hogy tűzbe hozza a lányokat akik már az első mondat után Palvin karrierjéről álmodnak, miközben az egész nem szól másról mint hogy a méregdrága tanfolyamokra becserkésszék az embereket. Ez egy egyszerű pszichológiai trükk, van aki sosem gondolt rá vagy nem volt elég bátorság benne, majd miután őt csak úgy leszólítják az utcán és a modellkedés szóba kerül, már különlegesnek érzi magát tőle az ember. Közben rajtad kívül még mindenki mást is ugyanúgy megállítanak és ajánlatot tesznek ha belefér a tanfolyam kereteibe, mert annak a személynek az a munkája hogy így promotálja az intézményt. Ebből még nem következik hogy te 1, elkezded azt a tanfolyamot, 2, elvégzed azt a tanfolyamot, és 3, egyáltalán lesz belőled valaki vagy csak lehúztak pénzzel + kapsz egy papírt amit ki lehet tenni a falra, de semmit nem ér.


Szerinted van bárki aki csak úgy befutott modellkarriert helyez neked kilátásba mert odaállítasz 14 évesen? Tudod hogy ilyen nincs. A serdülő korosztály pont a legrosszabb, mert még képlékeny milyen leszel.

2017. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha 172cm-hez 43 kg vagy, akkor nem homokóra, max. karóra alkatod lehet :D
2017. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Csontkollekció :)
2017. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha tényleg modell szeretnél lenni, akkor ne dobáld kifelé a pénzt az ablakon tanfolyamokkal, amikkel semmire nem mész, hanem jelentkezz olyan ügynökségekhez, mint az attractive vagy diary.
2017. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!