Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veled milyen gyakran esik...

Veled milyen gyakran esik meg, hogy árúházakban/üzletekben szakadt pénzt adnak vissza? Ilyenkor szoktál szólni?

Figyelt kérdés
Általában vagy nem veszem észre, vagy nem merem szóvá tenni, ha a pénztáros sérült papír pénzt ad vissza, amit más helyeken talán nem fogadnak el. Ahol lakom jópárszor megesik. Ilyenkor szokták kukázni ezt, vagy kötelesek bevenni, ha te is így kaptad?
2017. okt. 18. 16:32
 1/5 anonim válasza:
100%
Én ugy tudom, hogy szakadt papir penzt a postan kicserelik. :)
2017. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, szoktam szólni és nem fogadom el soha, megkérem a pénztárost, hogy adjon helyette egy másikat, egy szépet, ropogósat.
2017. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Azt mondom:

- Ez a pénz szakadt.

És várom hogy tegyen valamit. Ha gyökér, és meg lefagy vagy valami, mondom neki normális pénz kell nekem.

2017. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakadt, megkéred hogy cserélje ki, mi ezen olyan nagy ügy? Fordított esetben az eladó is jelzi ha szakadt pénzzel fizetnél.
2017. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

celluxal megragasztom nem halok bele.

ha nagyon kopott rajta a fémszál,akkor azzal csekket fizetek be.

2017. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!