Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A paypal miért nem fogadja el...

A paypal miért nem fogadja el az FHB Bankos Visa Electron kártyánál az FHB Bank banknevet, és miért írja, hogy ilyen nem létezik?

Figyelt kérdés
Paypalnál kiszeretném venni az összeget, de rengeteg változatával próbálkoztam az FHB Bank nevének beírásakor, de nem működik, nem fogadja el, hogy létezik Magyarországon FHB Bank, nem tudom kivenni a pénzem.

2017. okt. 18. 20:43
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Szerintem ha bankKÁRTYÁRA szeretnél pénzt kérni, akkor inkább azzal lesz a gondja. BankSZÁMLAszámot kellene írni, és jó eséllyel el fogja fogadni.
2017. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A bankkártyát hozzátudtam adni, a bankszámlánál mikor beirtam névhez hogy FHB Bank, vagy FHB stb. Változatban, nem fogadja el, valahogy kiirja hogy nincs ilyen bank. Mit tegyek?
2017. okt. 18. 21:12
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

Csak próbának beírtam bankszámlaszám hozzááadásához hogy "FHB Bank" (idézőjelek nélkül) és egy FHB-s random számlaszámot (18100002-xyzwabcd), és nem a bank nevével, hanem a számlaszámmal volt problémája a Paypalnak. De még ha egy kártyaszám(nak tűnő) számsort írtam be (5321 xxxx yyyy zzzz - igaz ez Mastercard), akkor is a számlaszámmal problémázott.

Csak a biztonság kedvéért: ugye Magyarországra regisztrált Paypalod van és Magyarország (Hungary) van az országnál kiválasztva?

Más. A következő üzenet:

"The bank information you have added is invalid or missing. Please try again.

* You have entered an invalid bank account number. Please check your entry and try again."

nem azt jelenti, hogy a bank neve nem stimmel, hanem az, hogy a megadott banki információk nem stimmelnek, egész pontosan hibás számlaszámot adtál meg. Ezt is csak úgy a biztonság kedvéért írtam. A Paypal hibák 99%-a a user tudatlanságából fakad.

2017. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na tehát újabb problémába ütköztem, miután megadtam a helyes bankszámlaszámot. Limitet kellene növelni de elvileg ez a kártya nem megfelelő ahhoz hogy növelni lehessen a 21000es korlátot. Visa Electrion,ahogy kártya neve.
2017. okt. 18. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!