Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki SNI-s? És milyen betegségei...

Ki SNI-s? És milyen betegségeitek vannak?

Figyelt kérdés

Én is SNI-s vagyok.15 éves vagyok és figyelemzavarós vagyok. Felmentésem:Angol,Matek

Osztálytársaim bántanak,hogy hülyeségeket beszélek és,hogy miét vagyok 7.-es. Igen 7.-es vagyok mert óvodában még 1 évet kellet ott maradnom. Iskolában is mégegyszer újra kellet járnom az 1.-őt. Rosszúl fogalmazok,figyelemzavaró,beszédhibás. Most így érzem,hogy kezdek fejlődni és ennek örülök! Este 4 órakkor fáradt leszek és akkor már nem nagyon tudok tanulni. Nektek milyen SNI-nek lenni?



#betegség #gyerek #SNI #figyelemzavaró
2017. okt. 18. 23:06
 1/2 Metionin ***** válasza:
Én is az voltam, autizmus (asperger). Normál suliba jártam, egyszerre több osztályban is volt órám hogy le tudjanak foglalni. Én jól fogalmazok, sokáig koncentrálok, nehezen lehet kizökkenteni, de szociális téren bajok voltak. Hogy milyen? Mintha egy tök idegen bolygón akarnád megértetni magad és persze mindenki hülyének néz ahelyett hogy megkérdeznék hogy mi bajod.
2017. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
SNI beszédfogyatékosságom van azt hiszem. Igaz, hogy ez már nem látszik annyira, de három éves koromban a szüleim örültek, ha két szónál többet mondtam. Igazából. Semmilyen. Mármint, már nem.járok logopédiára, negyedik évvégéig jártam, addigra tanultam meg a hangokat kiejteni. Van egy-két, melyet képtelen vagyok megtanulni, de nem észrevehető. 15/l
2017. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!