Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet azért új személyigazolvá...

Lehet azért új személyigazolványt készíttetni, mert nem tetszik a fénykép, ami rajta van?

Figyelt kérdés
2017. okt. 19. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom, de végülis miért ne lehetne? Ha elhagynád akkor is csináltatnod kell újat, pedig még érvényes amit elhagytál :) Gondolom kell fizetni érte pár ezer forintot aztán kész
2017. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Mindegy az indok, bármikor lehet újat csináltatni, persze egy kis pénz ellenében.
2017. okt. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Annyira hülyeség lenne szerintem... Az emberek nagyon nagy részének nem tetszik az igazolványában lévő fénykép. Facebook-ra úgysem fogod feltenni, igazoltatásnál meg teljesen tojnak rá. Aki igazoltat, azt el sem tudod képzelni, hogy mennyire nem érdekli. Szerintem csak magadnak nem tetszel. Inkább idd el az árát...
2017. okt. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

[link]


Elvesztetted és kész :)


kiemelem: "Az eljárás illetékmentes"

:)

2017. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
0%
Elméletileg nem, de kiskapu az amit az utolsó írt, elveszett vagy eltöröd, kapsz újat. És ha azon is xar lesz a kép? :D
2017. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elhagytad aztán kész, nem kell ezt túlmisztifikálni.

A nyáron csináltattam én is, szimplán annyit változtam a kamaszkor után, hogy már alig ismertem önmagamra.

2017. okt. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Miért lett mindenki lepontozva? Hiszen mindenki értelmes válaszokat adott. Éljenek az ilyen frusztrált nyomorékok akiknek ez a legnagyobb öröme...vagy inkább ne
2017. okt. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!