Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szerezzek meg egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek meg egy lányt aki nagyon tetszik nekem de ő egy fénykép alapján elítél engem (nem vagyok neki szimpatikus)?

Figyelt kérdés
Igazából egy társkeresőn láttam meg,azóta tudom a nevét és a munkahelyét is de nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni se őt se magamat.De rettentően meg szetetném ismerni.
2016. febr. 24. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2016. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő egyértelműen a tudtodra adta, hogy téged nem akar, akkor mit erőszakoskodsz??

Fogadd már el a másik döntését!


Tudom, az egó nagy úr és addig nem nyugszik, amíg el nem éri a célját. De az élet nem erről szól!

2016. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akar veled beszélgetni, akkor sajnos nem tudsz mit tenni.


Ha még haverilag elcseverészik veled, akár cserélhettek időközben több fényképet is, és élőben is találkozhattok, ha benne van, akkor még van remény.


Ha olyan dolog látszik, jött le neki a fotóból, ami alapján nem vagy neki szimpatikus, akkor később sem leszel az, ritka kivételtől eltekintve. (tetoválás, piercing, szemüveg, valami olyan külső jegy, ami nem illik bele az elképzeléseibe, stb. De kivétel pl. hugom, akinek sose tetszettek a tetoválásos emberek, mégis a nagy szerelme tele volt tetkóval...:D)

2016. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha már a legelső lépésnél nincs meg a közös nevező, akkor nem érdemes vacakolni vele.
2016. febr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!