Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen gonoszak az...

Miért ilyen gonoszak az emberek tudom nem vagyok valami szépség de mondják le néznek hátam mögött kikacagnak annyira rosszul esik legszivesebben meghalnék?

Figyelt kérdés
2017. okt. 19. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hajrá. De még ma. Ha nem vagy képes csak a nyafogásra és a mások hibáztatására, akkor irány a háztető. Az a helyzet, hogy az emberek nem gonoszak ok nélkül és általában nem a többség az. Hogy valaki elérje azt a szintet, hogy mindenki lenézze vagy kikacagja, abban többéves bunkó viselkedés van. Vagyis elsősorban igyekezz normálisan viselkedni másokkal, másodsorban szard le, hogy mit írt valaki valamikor rólad a fészbukon. Rólam még sosem írt senki bántót a közösségi médián. MERT NEM VAGYOK BENNE. Ennyi.
2017. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

Kedves Kérdező, ne annyira többiek véleményével törődj, mint a helyesírásoddal. Hm? A külső szépség oly relatív, te pedig -írásod alapján valószínűsítem- oly fiatal vagy. Ha nem emiatt, akkor más miatt aggódnál, ez életkori sajátosság.


Tudod, a vélemény olyan, mint a se ggluyk: mindenkinek van, de a másiké nem érdekli. Ha ügyesen csinálod -személyes autonómiára és identitásra gyúrsz a helyett, h a megfelelési kényszer miatt elöntenének a szuicid gondolatok- akkor e helyzetből megerősödve jöhetsz ki.


Az egyes hozzászólás olyannyira inadekvát, h nem is érdemes foglalkozni vele.

2017. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tiszteld magad, és járj emelt fővel, még akkor is, ha ez másoknak nem tetszik. Úgy törhetsz borsot az orruk alá, ha "nem vagyok valami szépség"-ként te úgy jársz a földön mintha az volnál.

Ez nagyon fogja őket zavarni, ezért kifognak nevetni a hátad mögött, olyankor húzd ki magad még jobban, és nézz rájuk milyen undorító férgek akarnak téged a halálba küldeni, aztán ha látod őket, meg is sajnálod őket, mert tényleg rondák, olyan rondák, hogy mindig megakarod őket nevettetni, mert amikor nevetnek, még elfogadható az bűnronda pofázmányuk.

Mond nekik: szép vagyok, és modell leszek.

Ekkor még jobban kacagni fognak, de az jó az egészségüknek, és te sem hányod el magad, amíg vidámság vesz körül. :)

2017. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 es, ritka hulladék felfogásod van, te vagy a gonosz ember.
2017. okt. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, légy erős és sose hagyd magad, a legundorítóbb, legaljasabb dolgok egyike valakit a kinézetemiatt bántani. A gúnyolódák általában a saját frusztrációjukat vetítik ki a megalázottra, hogy ezzel is fölé kerekedjenek, mert ez okoz nekik örömet. Ne félj a szemükbe nézni, ha kell köpd szembe, vágd pofán őket, vagy trágár szavakkal küldd el őket melegebb éghajlatra. A lényeg, hogy legyél edzett lelkileg és peregjen le rólad a bántásuk.
2017. okt. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!