Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kértél már el vendégkönyvet...

Kértél már el vendégkönyvet azért, hogy megdicsérd valaki munkáját? Ha igen, milyen helyen és miért?

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 12:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem vendégkönyvre, hanem a Vásárlók könyvére gondoltam.
2017. okt. 22. 12:12
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha beírnék, arról mindenképp személyesen átveendő válaszlevelet kellene írniuk, ami kb. semmiről nem szól, de el kell mennem érte a postára:(

2017. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de személyesen megdicsértem a szakács munkáját egy vidéki étteremben :)

Én nem írnék be, mert az kötelező papírmunkával jár nekik és nem az lenne a célom, hogy valakit megszívassak :D

A mai világban ennél egyszerűbb megoldás is van, mint pl. egy jól megfogalmazott mail vagy értékelés.

2017. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Manapság minden jobb helyet lehet online értékelni, Facebook, Google, Tripadvisor, egyebek. Inkább oda írnék ha elégedett vagyok, és azt látják mások is.
2017. okt. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én csináltam már ilyet, és jól is esett a dolgozónak. ;)


Nem kaptam semmilyen válaszlevelet, hiszen semmilyen kivizsgálandó esetről nem volt szó, amire választ várnék, pusztán név szerint megdicsértem a kiszolgáló személyt. :)


Nem hogy plusz papír munkát nem okoztam senkinek, de a napját is szebbé tettem valakinek. Plusz kapta egy kis ajándékot érte ingyen. :)


Ilyen hülyeséget amit itt összeírnak.. Ne légy kedves, mert plusz munka.. lol

(Ja egyébként dolgoztam a másik oldalon, egyikünk sem vette rossznak a dícséretet tőlünk sem soha. érdekes 1-2 ember itt, komolyan. ) :D

2017. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


Amiért én tettem, annak külön sztorija van egyébként, azt most nem írom le.


Egyébként valóban az értékelés, visszajelzés írására ott van a facebook, google értékelő rendszere, írhatsz ugy ügyfélszolgálatra is, chat, email.


De ezek személyesen nem kerülnek a téged kiszolgáló Kiss Pista fülébe, ha direkt nem továbbítja az egyik facebook-os vagy ügyfélszolis neki el a dícséretet.


Szóval sima értékelésnek valóban jobb platformok vannak.

Én meg spicces voltam és spontán jött az ötlet. :)

N

2017. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5-ös, nem a levegőbe beszélünk :D

A VÁSÁRLÓK KÖNYVE egy jegyzőkönyv. Akármi kerül bele, az papírmunkát jelent, nem arra van ott, hogy játsszál vele. a VENDÉGKÖNYV az, amibe ilyenkor be szokás írni. Nem mindegy.


"A vásárlók könyvét minden, a fogyasztókkal közvetlen kapcsolatban álló kereskedelmi, vendéglátó, fogyasztási cikkeket javító és kölcsönző tevékenységet végző helyen lennie kell (pl. üzletben, piaci elárusító helyen, étteremben, büfében, motelben, benzinkúton), ezért ne fogadjuk el, ha a kereskedő azt állítja, hogy az ő boltjában nincs.


A vásárló által tett bejegyzést érdemben meg kell vizsgálni, és az intézkedésről a vásárlót tájékoztatni kell. A jegyző, a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság és a felügyelőségek két évre visszamenőleg vizsgálhatják a vásárlók könyvébe tett bejegyzéseket.


Az a kereskedő, aki a vásárlók könyvét szabálytalanul kezeli, a fogyasztóvédelmi felügyelőség intézkedésével, és akár ötvenezer forintig terjedő pénzbírsággal is számolhat (a szabálysértési tényállás megnevezése: kereskedésre vonatkozó szabályok megsértése).


A Vásárlók könyve nem csupán panaszkönyv, hanem észrevételeink, javaslataink megtételének helye is. Ezek kivizsgálására és megválaszolására ugyanúgy a fenti szabályok érvényesek, így a könyvet nyugodtan használjuk akkor is, ha nem akarunk kifogással élni."



Bizony bizony, ha te a Vásárlók könyvébe körmöltél be és nem válaszoltak, akkor is megbírságolják őket, ha csak dicséretet írtál bele :D

2017. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most már fogalmam sincs, melyik könyv volt az. :D

Mondom, hogy volt bennem alkohol.


Mivel én kézhez levelet nem kaptam, lehet a vendégkönyv volt az, amit adott.

:D

2017. okt. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na látod, úgy már rögtön más :D
2017. okt. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt megnézném, hogy hogy vizsgálják ki érdemben, hogy Kovács Pista ma pont eltalálta a sült keszeget xD
2017. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!