Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy katona hány hónap elteltév...

Egy katona hány hónap elteltével szerelhet le?

Figyelt kérdés
Katona szeretnék lenni, de az első alkalommal amikor le lehet szerelni én azt megfogom tenni. De, ha majd oda jutok lehet megváltozik a véleményem és lehet maradok, de az fontos lenne tudni, hogy leghamarabb mikor lehet leszerelni? Csak azért akarok katona lenni, mert szerintem egy fiúnak kell egy elég nagy változás, hogy férfi legyen. És szerintem ez a katonaság. 14/f

2017. okt. 22. 19:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ebbe benne van minden amit tudnod kell

[link]

2017. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Quatermain ***** válasza:
Az első félévben (próbaidő) bármikor, ergo már másnap is leszerelhetsz, de minek? Olyanok szerelnek le, akik nem találták meg a számításaikat, nem tetszik nekik. Majd ha azt a 3 évet leszolgálod amire szerződést kötsz és azután szerelsz le, akkor még talán megérteném a gondolatmenetedet. Először is töltsd be a 18. évet, mert addig szerintem felesleges ezen agyalni. Egyébként valóban szükséges egy férfi életében és ráfér sok fiatalra, de a logikát nem értem benne hogy felszerelsz és utána egyből szerelsz is le, az még arra sem elég hogy elmondhasd voltál katona.
2017. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2 Én úgy terveztem, hogy egy félévig lennék ott, mert én úgy tervezem, hogy érettségi után bevonulok (1 évnél nem akarok tovább maradni), mert utánna tervezek egyetemre vagy főiskolára menni :) Csak mivel egy videóban hallottam, hogy fél év után szerelt le a csávó ezért én arra gondoltam, hogy ha eltelik félév akkor le lehet szerelni, de ezek szerint nem így van :) de azért köszi a válaszodat
2017. okt. 23. 09:00
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
El fogok arulni egy nagy titkot: marhara nem leszel ferfiasabb a katonasagtol, max a hosszu hajrol kell lemondanod. Mondom ezt ugy hogy voltam sorkatona es jelenleg szerzodeses. Nem az allam dolga ferfiva nevelni titeket. Meg alapbol nevetseges ez az elso alkalommal kereket oldok hozzaallasod. Akiket a 2000 evekben ismertem es most veluk dolgozom ugyanolyan parasztok mint annak idejen.
2017. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#3 Te valamit félrertettél én ezzek nem férfiasabb akarok lenni, csak egyszerűen tudom, hogy az én személyiségemnek kellene ez a változás. Azt is leírtam, hogy ha tetszik akkor maradok, de én utánna mennék egyetemre vagy főiskolára
2017. okt. 23. 20:21
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor leirom maskepp: 90% hogy semmit sem fogsz valtozni. A maradek 10% annyi lesz hogy elmondhatod a tobbi egyetemistanak hogy lottel fegyverrel.
2017. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#4 Eleve már lőttem fegyverrel és nem azért megyek oda, de azért köszi, hogy te ilyen okos vagy, hogy mindenre tudsz adni egy eltántorító választ :)
2017. okt. 24. 13:57
 8/17 anonim ***** válasza:
Csak hogy ne haljak meg hülyén, ird mar le hogy megis milyen nagy valtozasra szamitasz, amitol majd ferfi leszel. Mert meg senkit sem lattam megvaltozni attol hogy katona lett.
2017. okt. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#5 Lényegtelen mit írok le, mert az értelmi szintedből kiindulva nem fogod megérteni. Ja és ha valakivel kommunikálsz, akkor ne tartsd meg ezt az arogáns stílust és amíg én normálisan viszonyulok feléd addig ezt én is elvárom.
2017. okt. 24. 19:03
 10/17 anonim ***** válasza:
Azert megis probald meg. Tenyleg kivancsi vagyok hogy te, 14 evesen mifele nagy valtozasra szamitasz, mikozben nagyon sokan meg nyugdijba meneskor sem tudnak ilyenrol meselni. De tenyleg, mutasd mar meg, mit tudsz te amit a tobbi tucat tini nem.
2017. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!