Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a -katonai-...

Hogyan tudnék a -katonai- alkalmasságira felkészülni 2 hónap alatt (részletek alul)?

Figyelt kérdés

3200 méter  síkfutás kb.13 perc alatt,

2 perc alatt kb. 70 db fekvő illetve ugyanannyi idő alatt felülések, 

s húzódzkodás (kb.30 vagy több)

Jelenleg nem vagyok jó fizikumban, legalábbis ennyire biztos, hogy nem. Nem tudok fekvőtámaszozni, sem pedig húzódzkodni. de azt tudom, hogy gyorsan tudok fejlődni. s nagyon kitartó vagyok. Mit ajánlotok? nagyon fontos lenne....tényleg. s nagyon kitartó vagyok. Mit ajánlotok? nagyon fontos lenne....tényleg.



2013. jan. 17. 11:14
 1/9 dirtboy ***** válasza:

fegyencedzést javaslom és heti több alkalommal is fuss


te véletlenül nem Újcsanálos laksz?

2013. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem :) nem ott lakok.:)
2013. jan. 17. 11:33
 3/9 dirtboy ***** válasza:

pedig tisztára mintha ő írta volna,na mindegy amnúgy is csekély esélye volt annak hogy ő kérdezte.

a fegyencedzést létölheted nem muszáj megvásárolni a könyvet.

kajára azért figyelj kicsit.

2013. jan. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz 1 db fekvőtámasz vagy húzódzkodást sem, akkor arra nem gondoltál, hogy előbb kellett volna elkezdeni edzeni? 2 hónap alatt nem fogsz a 0-ról legalább 30 húzódzkodást elérni.
2013. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 lee12 ***** válasza:

fegyencedzés ilyen rövid idő alatt nem ér sokat

akkor inkább már meztelen harcost olvasd el és csinállj gtg edzést(asszem ez a nev amikor napi többször keveset)

ezzel ebben a helyzetben többre mész

2013. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az összes választ!!!!! nagyon hasznosak voltak.!
2013. jan. 17. 21:37
 7/9 Vida A. válasza:
Én segítek neked, katona vagyok, és én is 2 hónap alatt készültem fel, a fegyenceddzés az jó csak nem a katonasághoz való!!!szal a futás az egy adott dolog, lejársz futni 3,2 km minden másnap akkor simán letudod futni 15 alatt a fekvő,felülés az viszont melóigényesebb [link] én ez alapján csináltam 79 fekvőt és 75 felülést még anno! huzockodni nem kötelező csak lehet választani fekvő és huzockodás között, de nem kötelező!!!
2013. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Mindennap kell rá időt fordítani.

Én is most megyek alkalmasságira.

Nekem alig 1 perc alatt meg van a 72 fekvő és a felülés is.

Futást ha nem vagy elég jó kondiban, lelehet futni kb 15 alatt nagyon nagy lelki mentalítás kell hogy mikor már éget szúr fáj ne állj meg csak fuss tovább, én is igy vagyok fele és küzdök magammal rendesen de meg van.

Hozzátenném, hogy én rendszeresen foglalkozom kondizással ( nem gyúrás nem vagyok nagy, csak jó erőnlétem van )

2013. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2hónap alatt csodát lehet termelni katonai felkészülés alatt én 1hónapnak a végére már 60-pontokat elértem futásnál ami jó mert pont az pont ! én úgy hiszem aki oda jelentkezik az a futásra álljon rá legelsőnek és legyen meg legalább futásból a 100pont és így már csak 120kell
2016. jún. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!