Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szerencsejatek tekintheto...

A szerencsejatek tekintheto draga hobbinak vagy ez mindenkepp kezelendo betegseg?

Figyelt kérdés
Ha valaki fiatalon szinte minden plusz penzet erre kolti
2017. okt. 22. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen kezdtem el a tippmixxel. Nagyon sok év és tanulópénz kellett hozzá, hogy az ember kontoll alá vonja ezt a szenvedélyt. Most szinte csak netes sportfogadásban utazok, nagyon sok tapasztalat és önuralom kell, hogy a javunkra fordítsuk ezt a fajta függőséget. A droggal szemben itt annyi a különbség, hogy aki jól csinálja az előnyt kovácsolhat belőle és nagyon tisztességes összegeket lehet megkeresni.
2017. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy ismerősön már egy lakás árát eljátszotta.. (kb 20 millió - saját bevallása szerint). Nem büszke rá, nem azért mesélte, nagyon is bánja, nyomasztja a dolog. Nem gazdagok, 2 gyereke van, kis lakásban laknak, lett volna helye a pénznek. Pár éve abbahagyta, őszerinte nagyon is kezelendő betegség.
2017. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van 8 házad, és az egyiket eljátszod, akkor drága hobbi. Ha 1 van, és azt, akkor kezelendő betegség.
2017. okt. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Én a szerencsejátékot a hülyék adójának nevezem.
2017. okt. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

4-es, szeretnék ilyen "hülye" lenni, mint ezek a játékosok:


[link]

2017. okt. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kezelendő súlyos betegség
2017. dec. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kb 1 hónapja nem költöttem egy ft-ot se(mert elbuktam sokkal többet mint lehetett volna) és őszintén szólva sokkal kellemesebb érzés mint mikor állandóan az jár a fejemben hogy játszani akarok

már csak abban bízok,hogy nem fogom újra elkezdeni így,hogy kezdek rendbe jönni anyagilag

2017. dec. 11. 17:25
 8/8 anonim ***** válasza:

soha ne akarjad visszanyerni. ne engedj a kísértésnek!

kitartás

2017. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!