Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyertetek már a Vatera liciten?

Nyertetek már a Vatera liciten?

Figyelt kérdés

Király dolgokat ár alatt? Ha nem azt is leírhatjátok!


Mikor indul a licithullám ? Végén?



2017. okt. 23. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nyertem már párszor. Az változó, hogy egyáltalán van-e licithullám. Vannak felkapott cuccok, azokra sok licit megy, nagyon felszalad az ár, és még a vége után is mennek a licitek, de volt, hogy a villámár tizedéért sikerült nyernem valamit, mert mást nem érdekelt.
2017. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én most nagyon elszomordtam nem nyertem illetve, volt egy fix összeg ami főlé nem mentem. Sok volt a liciteleő és olyan dolgok mentek el apro pénzért amire nem számítottam... agrrr
2017. okt. 23. 21:07
 3/5 anc válasza:
Én gyakran nyerek liciten, mindennek a titka az éberség! :D Az utolsó percekben is figyelni kell, sokszor akkor indul be a buli.
2017. nov. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát a tököm kivan... (szövegben) mükődö, üzemképes sthil fűrészekre licitáltam vittem is a ketött kőzel 50 rongyért ért azt mind kettő egy roncs, egyik be se indul mivel nincs benzin csöve.


Én meg örültem, hogy milyen olcsón szereztem aha persze...

2017. nov. 8. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk épp ilyesmit véletlen se vennék Vaterán.

Küldd vissza az eladónak, kérd vissza a pénzt.

2017. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!