Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek volt olyan időszakotok...

Nektek volt olyan időszakotok amikor nagyon magatokba fordultatok? Hogyan tudtatok belőle kimászni? Miből nyertetek erőt?

Figyelt kérdés
Nálam most éppen ilyen van,ami olyan,hogy egésznap szinte csak fekszem az ágyban és úgy érzem nem vagyok másra képes. Persze a kötelező feladataim, mindennapi teendőimet elvégzem általában, de előfordul, hogy azt se.

2017. szept. 2. 22:10
 1/4 Alain Delon ***** válasza:
83%
Ezt embere válogatja. Van, akinél magától elmúlik, de fordulhat depresszióba is az ilyesmi. Talán változtasd meg a napi rutinodat.
2017. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

Ha olyan cefet allergiád lenne mint nekem ...akkor jobb lenne?

Ha nincs bajotok miért csináltok magatoknak?


Reménykedj,hogy pár hét és jobb lesz.

2017. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy tünet, az okot kell kezelni. Meg kell találnod, hogy miért nem esik jól semmit csinálni. Talán rossz munkakörben vagy, esetleg nem azt tanulod amit szeretnél...elemezd kicsit az életed és rájössz a megoldásra
2017. szept. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna. Nálam is ez van.
2017. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!