Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos hogy itt...

Miért olyan fontos hogy itt hogyan pontoznak?

Figyelt kérdés
Rengeteg válasz alatt panaszkodnak hogy lepontozták őket. Miért olyan fontos ez? Persze nem igazságos hogy lepontoznak de miért kell ezért bosszankodni?
2017. okt. 23. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Csak nekik fontos. Mert komolyan veszik mások visszajelzéseit, önbizalomhiányosak.
2017. okt. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Én se értem miért megy ezen a hiszti :D Lehet rosszul esik nekik, ha segíteni akarnak de más lepontozza őket, de szerintem ez túl van reagálva. Ami végképp magas mikor valaki bunkó stílusban ír, offol majd habzik a szája, hogy mit pontozzák le. Nem tudják elviselni a negatív visszajelzést vagy ha valaki nem ért velük egyet. Ez legyen a legnagyobb bajuk :)
2017. okt. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Értem én, hogy ezen az oldalon ez nem egy olyan fontosságú funkció, mint mondjuk a Vaterán vagy Ebayen. Ugyanaz volna a célja, mint azokon az aukciós oldalakon. Hogyha látod azt, hogy egy hirdetőnek alacsony az értékelése, akkor ez egy jelzés számodra, hogy tőle nem kellene vásárolnod.


Ha mindenki úgy használná ezt, ahogyan ki lett találva, akkor figyelembe vehetné a kérdező azt, hogy mennyire megbízható, jó minőségű és használható válaszokat ad a válaszoló, illetve milyen választ adott a kérdező aktuális kérdésére.


Érdekes módon a YouTube-on ez jól működik. Valaki feltölt egy videót arról, hogyan lehet hatékonyan "ingyen energiát" csinálni. A videó értékeléséből rögtön lehet azt látni, hogy az a videó kamu-e vagy sem.

2017. okt. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát itt biztosan nem úgy használják ahogy kéne. De akkor sem értem a nagy felháborodást.
2017. okt. 24. 00:30
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
Az a lényege, hogy ne írd le amit valóban gondolsz, egy nyolcvan százalékos csak seggnyaló
2017. okt. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem értem, te miért foglalkozol velük?:D Azon vagy fennakadva, hogy néhány felhasználó írt 1-1 kommentet errõl?

Én nem szoktam szóvátenni, ha lepontoznak, de nekem is szúrja kicsit a szemem, ha félreértés miatt pontoznak le valakit (csak 0%-nál szokott ez zavarni, ha elõfordul ilyen)


Viszont megértem azt, amikor lepontoznak és leírják a véleményüket is emellé, nem pedig csak indoklás nélkül össze-vissza nyomkodnak. Képzeld el, hogy élõben így folyna egy beszélgetés, valaki elmondaná a véleményét, mások meg csak hümmögve bológatnának nemmel vagy ingenlõen:))) Tehát a lepontozás nem zavar, max. csak ez a "vélemény nyílvánító" forma.

2017. okt. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*igenlõen
2017. okt. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 Sajnálom, hogyha a hasznos válasz neked egyenlõ a s#ggnyalással. Bár lehet vannak kérdések, ahol kizárólag csak ezt értékelik. De az is gáz, amikor valaki pusztán csak attól érzi magát "igaz embernek", hogy szembemegy a tömeggel, és fújjol, miközben értelmesen nem tudja kifejezni magát.
2017. okt. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én csak azokon húzom fel magam amikor nem lehet rossz választ adni mégis lepontoznak.

PL:"Támogatod a jobbikot?"

"igen"

Erre lepontoznak... Nem szabad vagy mi a fasz? :D

Tehát mikor szubjektív a kérdés mégis lepontoznak, gyakorlatilag olyan mintha azt mondanák hogy nem lehet saját véleményed/nézőpontod.

ha a kérdés objektív és hülyeséget írok tévedésből akkor azt abszolút megértem.

2017. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
#8 Én is sajnálom, és nem feltétlen van igazam, csak néhanapján.
2017. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!