Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne feldolgozni...

Hogyan lehetne feldolgozni azt, hogy elveszítettem egy számomra fontos személyt?

Figyelt kérdés

Élőben ugyan nem találkoztunk, de láttam róla képet, a hangját is hallottam már. Itt ismerkedtünk meg, sokat leveleztünk egymással. Szegény lány sokszor szomorú volt, mert az apja állandóan alkoholizált és csinálta a fesztivált, ilyenkor én nyugtatgattam. Végtelenül kedves és okos lányról van szó, nagyon megszerettem...de sajnos március 9-e óta nem jelentkezett, Facebook-on is akkor volt fent utoljára, az e-mailjeimre és a gyakoris üzenetekre sem válaszol. Nagyon remélem, hogy nem esett semmi baja. Iszonyatosan hiányzik nekem, és valami azt súgja, hogy mi már soha többet nem fogunk beszélni. Képtelen vagyok ezen túltenni magam, sokat sírok, képtelen vagyok normálisan elvégezni a teendőimet. Hogyan lépjek túl?


21/F


2017. aug. 13. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, hagyjad, már a másik, gyászolós kérdés alatt is ezt csinálta, volt egy osztálytársam, aki hasonlóan ezzel szórakozott (lehet ő az), mint kiderült verte az apja és így élte ki magát...nyomorúságos barom.


Esetleg nincsen ismerőse, akire írhatnál?

2017. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

Bocsánat, de egy ismeretlenhez hogy lehet így kötődni?

Szokd meg, hogy az emberek jönnek-mennek mindenki életébe.

Ezen úgy léphetsz túl, hogy új ismeretségeket kötsz, és legközelebb nem kell ennyire mély érzelmeket táplálni vadidegenekkel szemben.

2017. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezen? Nem is láttad... Van itt millió meg egy lány akit tudnál pátyolgatni,valszeg kamu volt a profilja,vagy te voltál túl balfäsz tóni...ne légy már kislány.
2017. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Képes voltál válaszolni olyan megnyilvánulásra, mint az első?

Meglep!


Nem érezheted valami kellemesen Magadat. Én is tartok anonim kapcsolatot mostanság egy eléggé nagy bajban levő fiatal nővel - és bevallom, komlyan rettegek attól, hogy maga ellen fordul egy elborult pillanatában. Sajnos ezt nem tudjuk megakadályozni!


Március azért nem most volt!


Előrébb nem viszi az ügyedet, de azért - a lelkiismereted megnyugtatását célzandó, - megadom ennek a kegyeleti weboldalnak a címét, - nézz körül rajta, és bízzunk abban, hogy hiába fogod megnézni!


Nekem az általános iskolai osztályfőnököm "tűnt el", - tegeződő szintű barátságban voltam az Öreggel és nagyon sokat gondolok Rá, mert úgy vélem, nagyon nagy szerepe volt abban, hogy azzá váltam, akivé lettem.

Sajnos megtaláltam az oldalon, - múlt év december 31-én elhunyt, amiért - szégyen vagy sem, - megsirattam.


Ilyenek vagyunk mi, emberek!


webcím:


[link]



Bizzunk abban, hogy potyára mész fel rá!

2017. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

"Nekem az általános iskolai osztályfőnököm "tűnt el", - tegeződő szintű barátságban voltam az Öreggel és nagyon sokat gondolok Rá, mert úgy vélem, nagyon nagy szerepe volt abban, hogy azzá váltam, akivé lettem.

Sajnos megtaláltam az oldalon, - múlt év december 31-én elhunyt, amiért - szégyen vagy sem, - megsirattam. "


Te jó Ég. :( Sajnálom.

2017. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Képes voltam jah, felse fogom mennyi idióta létezik ezen a szardombon...totál életre nem való szerencsétlen szardarab,aki itt depizik minden apró szarságon.mert persze jobb dolga nincs,csak a sajnálkozás meg a siránkozás.Ha meg annyira fontos NE neten tartsa a kapcsolatot vele...komolyan mondom ennyi gyökeret egy csomóba.
2017. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a 71% nem Neked írt. :) Volt egy trollkodó első válasz, arra reagált.
2017. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A rosszindulat nélküli válaszokat köszönöm!


#4 Külön köszönet a linkért, szerencsére nem adott ki találatot! Legalább él még, hála az égnek!!! És részvétem a tanárod miatt!

2017. aug. 13. 13:18
 9/13 A kérdező kommentje:

#1 Sajnos egy ismerősét sem ismerem, a Fb-fiókot csak azért csinálta meg, hogy gyorsabban tudjuk beszélgetni, rajtam kívül nem volt senki sem az ismerőslistáján.


Esetleg vannak itt aszódiak, akik tudnának információval szolgálni róla? Ha igen, írjon rám, privátban megadom a lány nevét.

2017. aug. 13. 13:22
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez csak egy oldal, de legalább azt az illúziót átérezheted, hogy van remény - és tettél is valamit az ügyed érdekében!

Könnyű mondogatni, írogatni, hogy "ezt csináld!" meg "Azt csináld!", - mindezektől függetlenül jó lenne megpróbálnod "elengedni" a hölgyet, bízz inkább abban, hogy egészséges és csak szimplán talált magának egy más, számára jelenleg fontosabb célt, elfoglaltságot!

Kényszerhelyzetben vagy, - nemigen van más választásod, mert tele zokoghatsz minden nap 5-6 kádat, javítani nem fog a helyzeteden, csak pszichikailag kikészíted Magad!

Ha rám hallgatsz, hátad fordítasz a múltnak és a jövő felé fordulsz arccal!


Menet közben ki lett gyalulva annak a taplónak az irománya, amire reagáltam az első két sorban, - nem akartam vétlen embert megbántani! elnézést kérek!

2017. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!