Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a különbség a két nő között?

Mi a különbség a két nő között?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


----------------------------------------------------


[link]


[link]


Az első egy átlagos lány, a második Nicole Kidman. Mindkettő szép és csinos a maga módján, de mégis Nicole Kidman utánozhatatlanul egyedi, a másik lány meg 5 perc után elfelejthető annyira jellegtelen nincs benne semmi egyedi. De ha jobban megnézzük Nicole Kidman-ben sincs, ő is csak simán szép, nincs extrém haja, sminkje stb. még is egyedibb a kisugárzása. Miért? Mi a különbség?


2017. okt. 24. 04:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem a frizurától meg a sminktől lesz valakinek karakteres az arca, hanem a genetikától.
2017. okt. 24. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekem egyik se tetszik. Az első csaj túl mű. Nicole meg szerintem ronda. Most a föld alá leszek pontozva. :D ;)
2017. okt. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Szóval értem mire gondolsz, de engem nem fogott meg egyik se. Látod, még a nagy Nicole Kidman se jön be mindenkinek.
2017. okt. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

az elso lany egy pesti huszoneves atlag csaj

a masodik egy hollywoodi negyvenes multimilliardos no


az elso gondolom nem ugyanabbol a penztarcabol apolja magat mint a masodik akinek ha ugy van elugrik egy plasztikai sebeszhez es felvarratja a rancait

2017. okt. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Az első csajon elég sok a gumi. Gumi száj, gumi csöcs, műköröm.
2017. okt. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Az első különbség a képek közőtt az a legalább 30 év korkülönbség.

Az elsö képen egy porcelánbabát láthatunk aki ahogy írtad, szép de jellegtelen, kevés természetességgel.

Nicole nem porcelán szépség viszont ezer közül is felismerhető a jellegzetes vonásai miatt.

2017. okt. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
Kinek hogy. Részemről ha nem lenne Nicole Kidman ismert, a két csak közül az első az, akire tovább emlékeznék.
2017. okt. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Az első műanyag, semmi természetes, a második meg csak szimplán idős. Nyilván fiatal korában jobban nézett ki.
2017. okt. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Az első egy bomba lány a második Nicole kidman szinêsz 24vagyok be se jön Nicole
2017. okt. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Az első lánynak nagyon nincsenek egyedi vonásai. Átlagos szőkés barna haj, barna szemek és üres tekintet amitől nagyon nem tűnik intelligensnek. Ha kimész az utcára kb pár perc alatt látsz több hasonló lányt. Nagyon mű az egész. Mű ez a pózolása és a teljesen közönséges a sminkje meg a megjelenése


Nicole Kidman pedig sokkal karizmatikusabb ennél. Egy értelmes, intelligens nő. Persze idősebb és érettebb is.

Talán a porcelán fehér bőre és a vöröses világos haja teszi különlegesebbé. És van egy fajta kisugárzása is ami a másik lánynak nincsen.

2017. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!