Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a különbség a két nő között?

Mi a különbség a két nő között?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


----------------------------------------------------


[link]


[link]


Az első egy átlagos lány, a második Nicole Kidman. Mindkettő szép és csinos a maga módján, de mégis Nicole Kidman utánozhatatlanul egyedi, a másik lány meg 5 perc után elfelejthető annyira jellegtelen nincs benne semmi egyedi. De ha jobban megnézzük Nicole Kidman-ben sincs, ő is csak simán szép, nincs extrém haja, sminkje stb. még is egyedibb a kisugárzása. Miért? Mi a különbség?


2017. okt. 24. 04:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%

Bocs, de az első csaj második képén hangosan felröhögtem :D

Baromi egyszerű. Nicole felnőtt, érett nő. Nem kell játszania hogy az, mert az.

Az első csaj iszonyatosan bénán próbálkozik "szexi" lenni, holott nem az.

A második képén olyan fejet vág, mint aki véletlenül beszart, pedig gondolom, nem ez lett volna a cél xD

2017. okt. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%

Nem muszáj Nicole Kidman rajongónak lennek, vagy annyira tetszedjen nekem õ ahhoz, hogy azt mondjam érdekesebb, mint az elözõ képen szereplõ lány.

Megérteném azt, hogy más karizmatikus sztárokkal hasonlítod össze õt, de teljesen hétköznapi erõltetett mū lányokkal tenni ezt, elég értelmetlen. Ebbõl csak annyi jött le, hogy szerinted csak a smink és frizura teszi a szépséget. Hát ez a te felfogásod. Én már nagyon sok sztárnál megfigyeltem, hogy átlagos frizurát viselnek, nem kirívó sminkkel, míg az átlag emberek próbálnak kitūnni folyton.


Ez nem csak nõknél van így, de errõl a Bill Gates-szerū posztok jutottak eszembe, ami a dúsgazdag emberek átlagos öltözködési stílusáról szól, összehasonlítva azt az arany nyakláncokkal villogó csövesekkel, Nem találtam képet, csak illusztrációt, sajnos.

[link]

2017. okt. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik nő. Másik csak egy friss harmadik dimenziós növény.
2017. okt. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a csaj valami nagyon mű.szep lenne de az a sok púder ami már narancssárga színt kölcsönöz a bőrének az valami nagyon igénytelen.meg hat mondjuk ki az egész lány műanyag.Nicole Kidman meg szerintem 10ev múlva is verne a csajt.
2017. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!