Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért álmodok ilyeneket?

Miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés
Már többször is előfurdult, hogy fura bizsergő érzés kapott el ami erősödött ha meg próbáltam mozogni elkezdtem remegni sőtt volt, hogy görcsös rángás kapott el. Ha sikerült valahogy kikerülnöm ebből az állapotból akkor felébredtem de akkor még mindig az alomban voltam innen már könnyebb felébrednem.kb négyszer álmodtam ilyet és kétszer lények is jelentek meg és az egyik rám ugrott úgy, hogy még fájt is.16/L

#álom #alom #lidercnyomas #alvasiparalizis #paralizmus
2017. okt. 25. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hivják ,hogy álom paralízis
2017. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ez mitől van?
2017. okt. 26. 21:06
 3/3 anonim válasza:
Az agyad hamarabb lép REM-be (ilyenkor álmodsz, és meg vagy bénulva, nehogy közben árts magadnak), minthogy ténylegesen elaludnál. Normális esetben van egy mély alvási ciklus előtte, de "hiba" esetén van, hogy kimarad.
2017. okt. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!