Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha elfog az az...

Mit tegyek, ha elfog az az érzés, hogy vagyok, de nem tudom hogy minek?

Figyelt kérdés
Tehát amikor eszembe jut az a gondolat,hogy hiába pattogok meg erőlködök,én akkor is csak egy vagyok a sok közül,akkor teljes mértékben elmegy az életkedvem. Mi értelme volt úgy megszületni,hogy nem alkottam valami maradandót,valami eredetit? Mi értelme van annak,hogy csak eszem-iszom,WC-zem,alszom meg dolgozom azt ezen kívül semmi olyan mást nem értem el mint amit más nem ért volna el?
2017. okt. 27. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden ember értékes valamilyen formában. Bizonyára te is alkottál már valami jót, csupán nem maradt meg olyan erősen benned. Lehetséges, hogy segítettél másoknak gyökeresen megváltoztatni valamilyen formában az életüket, és attól, hogy ezek a történések számodra nem ragadtak meg, még másoknak segíthettél vele. Biztosan vannak olyan dolgok az életedben amelyekhez van tehetséged. A baj az, hogy ezeket a dolgokat egyelőre nem helyezed előtérbe.
2017. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van akinek előny az, ha az emberek minnél könnyebben cserélhetőek.

Nagyjábóm milyen idős vagy, mit dolgozol és mi másra lenne hajlamod?

2017. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el egy pszichológushoz, és 6 ezerért elmagyarázza, hogy minek miért van értelme.
2017. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jókat írtak előttem. Annyit tennék hozzá, hogy az élet értelme, amit keresel, mindenki számára rejtély, csak van, aki talál olyasmit, amiben értelmet lát (de könnyen lehet, hogy mások nem látják benne az értemet, szóval nincs erre egyetemes igazság).

Egyik kedvenc idézetem a témában, nekem ez „értelmesnek” tűnő tipp:

„Mi értelme az egész életnek? Azért vagyunk itt, hogy átsegítsük egymást ezen a dolgon, akármi is legyen.” Mark Vonnegut

2017. okt. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!