Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfog múlni valaha ez bizonyta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfog múlni valaha ez bizonytalanság érzés, hogy elveszítem a barátomat? Annyira rossz.

Figyelt kérdés
Még csak egy hónapja vagyunk együtt a barátommal, de teljesen belé szerettem. Korábban soha nem éreztem ilyet, nem is értettem hogy tudnak egyes emberek ennyire szerelmesek lenni. Hát most megértettem. Egész nap ő jár a fejemben, mindig vele lennék, ami előtte a szórakozást jelentette, bulik, kocsmázások, már nem érdekesek, ha nem vele vagyok. Szinte minden időnket együtt töltjük, és tudom, hogy nagyon-nagyon előre szaladtam, de vele egy életen át el tudnám képzelni magamat. Szerencse, hogy ezzel ő is így van. Alig merem elhinni, de igaz. Mindenhová vinne magával engem, néha már úgy kell rászólnom, hogy menjen el valahova a haverjaival nélkülem is, ne hanyagolja el őket. De ha velük van, akkor is sokszor keres, felhív, vagy ír. Ő is azt mondja, hogy mindennél jobban szeret engem, és nem is hitte volna, hogy van ilyen. Tudom, hogy ez igaz is, és komolyan gondolja. De mégsem tudom elengedni magam, és 100%-osan boldog lenni. Mindig az jár a fejemben, hogy mi van, ha egyszer csak meggondolja magát, beleszeret másba, megun engem, és kidob. Pedig nem vagyok önbizalomhiányos, tudom, hogy ő is elég jól járt velem. Mégsem múlik el ez a bizonytalanság. Elfog múlni valaha?

2015. dec. 9. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Én a helyedben azon aggódnék, hogy mi lesz a baba neve. :P
2015. dec. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szeretünk valakit, féltjük. Ez az érzés nem fog múlni csak kicsit tompul majd az évek során. Én is féltem a barátom ugyanakkor teljesen tisztában vagyok vele,hogy más nem Kell neki és aki megpróbálná lenyúlni arra csúnya vég várna ugyamis rossz lány vagyok ;) :D

Szóval nem rossz dolog ha félted de ne vidd túlzásba!

Sok boldogságot nektek remélem tényleg együtt maradtok

2015. dec. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ilyenkor emlékeztesd magad a tényekre. hogy miket tesz érted napközben.
2015. dec. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!