Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudok megtalálni valakit...

Hogy tudok megtalálni valakit ha csak Viberen írogattam vele de "eltűnt"? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az van,hogy egy lány miatt nyáron csináltam és elkezdtünk írogatni,ma hosszú idő után ráírtam és mire visszajöttem a géphez,valami hibát írt ki a Viber,nem nagyon láttam mi az csak le okéztam,erre bezárta és ezután meg olyan volt mintha először regisztrálnék be azaz kérdezte,hogy van-e a telómon,meg meg kellett adni a telószámom,megcsináltam ezeket a lépéseket és beadott egy üres profilt.. Egyszerűen eltűnt az előző. Ugyanazzal a számmal csináltam meg mint az előzőt,telón is fent volt,gépen is,ha ez számít. Nem tudom valahogy visszakeresni?
2017. okt. 27. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs bent a telefonkönyvedben?

Feltehetően majd ő fog keresni.

2017. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nincs.

Hát nem tudom jó lenne,de nem értem mi történt azzal a profilommal,ugyanaz a szám van mindkettőn,szóval ha beütné az előző számomat megtudna keresni,viszont nem biztos hogy még megvagyok neki mivel eltűntem egyszerűen vagy fogalmam sincs.

2017. okt. 27. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Viberen nem azokat látod, akiknek megvan a telefonszáma?
2017. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De,sajnos,mert tudnék névről keresni
2017. okt. 27. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Na de pont arra akart szerintem a 3-mas rávilágítani, hogy viberen azokkal tudsz beszélni, akinek megvan a száma. Akkor meg kell hogy legyen neked, és az alapján meg tudod őt találni ismét, nem?
2017. okt. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs meg,semmi előzmény nincs,olyan mintha most csináltam volna először profilt,se a nevem nem volt megadva,se a profilképem
2017. okt. 29. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!