Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy raznatok le egy fodraszt?

Hogy raznatok le egy fodraszt?

Figyelt kérdés

Van egy fodraszom, aki mostanaban a hangulatahoz illioen kesziti el a hajakat, meg 1-2 x le is razott, ha hivom nem veszi fol, nem ir vissza. Es ezt nem csak velem csinalja.

Kesobb meg esedezik, hogy tudom jol, hogy o elfolalt , legyek megerto. Van egy vallalkozasa, ezt a fodraszosdit kiegeszites kepp csinalja es nem a fo szempont nala a vendeg elegedettsege.

Alapvetoen jol dolgozik, csak ezekbol elegem lett. Talaltam mast, akihez szivesebben jarnek.

A reginek kell mondanom valamit, vagy egyszeruen ,, vesszek,, el? Ha netan megkerdezi , mert nem keresem, mit mondjak?



2017. okt. 30. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne szólj neki semmit. Ha neki nem fontos a vendég elégedettsége, akkor az se legyen hogy ki jár hozzá.
2017. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Simán az igazat, talán tanul belőle...

Ha éhes vagy és zárva az egyik közért-büfé, betérsz a másikba és ha szimpibb, oda fogsz járni.


Mellesleg a fene se hagyná, hogy éppen depis hangulatában kopaszra taroljon! Ilyenhez járjon a fej nélküli lovas:DDDD

2017. okt. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én simán megmondanám neki, hogy ezért meg ezért megyek át. Megérted, hogy elfoglalt, de ő meg megértheti, hogy neked sincs tengernyi időd és fontos neked a hajad.


Persze csak akkor, ha ő kérdezi/hív.

2017. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!