Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudod-e, hogy milyen a feleség...

Tudod-e, hogy milyen a feleséged mell mérete? Tudsz-e a számára melltartót vásárolni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy a férjek többsége ezzel tisztában van-e. A mi esetünkben olyan ritka a méret (75E), hogy nagyon nehéz beszerezni megfelelő melltartót, ezért tudom ennyire az amúgy különleges méretet.

2017. nov. 2. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudom a nejem melltartó méretét, de nem szivesen veszek neki egyedül mert nem biztos hogy az a fazon jó neki.Ő si szereti felpróbálni. Bugyit, hálóinget már vettem neki egyedül.
2017. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a méretét, de nem is vennék neki egyedül melltartót, mert egyrészt mi van ha nem tetszik neki, másrészt mi van ha rajta már nem néz ki olyan jól, harmadrészt a méret nem garancia arra, hogy pont abból a fazonból tényleg jó lesz az neki. Így vagy egyedül vesz melltartót vagy együtt megyünk és akkor én is megnézem.
2017. nov. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Magamnak se tudok ugy venni barmit hogy ne probalnam fel, akkor masnak se veszek nyilvan, egyebkent is az ilyesmi eleg intim dolog... Nem fogok melltartokat nezegetni meg fogdosni egy noi uzletben, meg rosszat gondolnanak :)

Adok neki penzt, aztan vegyen amilyen kell

2017. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy tudná, mert még én sem tudom :) Hajszál pontosan két méret között vagyok, szóval minden melltartót fel kell próbálnom, hogy az adott fazonból épp melyik a kényelmes. Volt olyan, amelyiknél konkrétan egyik sem.

De egyébként sem szokott ruhát venni nekem, egyszer próbált amerikai méretű felsőt hozni... 4-es helyett 4-6-ost hozott, mert csak olyat talált, mondván, jó lesz az... Talán ha egyszer terhes leszek, jól jön majd, hogy belefér a pocakom 8 hónaposan is :DD

2017. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy nőként kotyogok bele...

Néha még én sem tudom, milyen méret, mert 1) ingadozik a súlyom, 2) mindenhol tök más a számozás (van, ahonnan a D-s kosár is jó, van, ahonnan meg F-est hordok... aki ezt megérti... :D).

Plusz lóg is a mellem, tehát még ha tudná a méretet vki, se tudna nekem próba nélkül melltartót venni. Pont ezért nem is várom el a páromtól, és ő sem akar nekem melltartót venni.

2017. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A férjem nem gyakorizik, de leírom, hogy tudja minden méretemet. Már nagyon sokféle ruhát vett nekem. Mindegyik jó volt. Melltartót csak azért nem vesz, mert annál nemcsak a méret számít. Nem mindenkinek jó minden fazon. Azt inkább megveszem magamnak, mindig ugyanabban az üzletben, mert ott már kitapasztaltam a méreteket. De más fehérneműt kaptam már, bugyi, kombiné, baby doll, stb.
2017. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kosárméretet (D), a körméretet nem (75), de nem is várom el tőle, hogy ilyeneket megjegyezzen. A cipő és a ruhaméretem tudja, de nem vesz nélkülem ilyesmit, mert nem biztos, hogy tetszik, jól áll.

Anyukám az egyetlen ember, akire rá merem bízni, hogy látatlanban vásároljon nekem, mert ő ismeri az ízlésem a legjobban.

2017. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
52%
Én már kitanultam a feleségem mellett hogy mik neki a jók és sokszor veszek neki. Egyrészt mert én járok a fővárosban gyakran és neki is nagykosaras fehérnemű kell, 85G. Általában a boltosok le akarnak beszélni róla hogy melltartót vegyek neki, de kitartó vagyok :) A feleségem meg örül :)
2017. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
72%
8-as! A cipő, és a melltartó azonos kategória! A méret csak tájékoztató. Fel kell próbálni, úgy mint a ruhát is! Bugyi, harisnya, baby doll jöhet, és örülök is neki, de melltartót legfeljebb közösen veszünk. Ha tetszik neki, felpróbálom, és ha jó megveheti nekem! :-)
2017. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A melltartónál nem (csak) a méret a lényeg. Szeretem én is felpróbálni, mert azonos méreten belül se biztos hogy hogy kényelmes.
2020. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!