Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Italkin, hogyha ráírok valakir...

Italkin, hogyha ráírok valakire, akkor arra is térjek rá, hogy miért pont azt a személyt választottam?

Figyelt kérdés

Mert szerintem azért magától értetődő, hogy a világ másik feléről azért választok ki valakit, mert érdekel a kultúrája, bár lehet csak én gondolom ezt.

Egyébként én kissé félek ettől a levelezéstől, pláne, ha esetleg nem vesznek komolyan a korom miatt. Az mindegy milyen nemnek írok?

14/l



2017. nov. 2. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben lánynak írnék, vagy ha fiúnak akkor max pár évvel idősebbnek. :D
2017. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem esély csak akkor van, ha olyat találsz, akivel közös érdeklődésetek, hobbitok van, mert akkor van miről beszélni. Egyébként férfiként nekem jobban esik hölgyekkel beszélgetni, és gyanítom, hogy a hölgyek is így vannak vele, csak fordítva. Én nem írnék rá random egy ismeretlen felnőt férfira, mert nem tartom különösebben érdekesnek.


Másrészt legyél tömör és lényegre törő, valamint a profilod legyen olyan részletesen kitöltve, amennyire csak lehet, mert így van a legtöbb esélyed a válaszra. Ha ránéznek a profilodra és nem derül ki belőle semmi, nem is válaszolnak. Mint ahogy te sem válaszolnál egy üres profilú usernek. Aki még arra is lusta, hogy az elemi infókat megadja magáról, az miért is akarna beszélgetni?


A személyes tapasztalatom az, hogy legalább 100 emberre rá kell írni, abból 8-10 válaszol, és abból 1 vagy 2 biztos levelezőpartner lesz.


Sajnos ezek a nyelvcsere oldalak is olyanok, mint a társkereső. Mindenki beregisztrál, van hatszázmillió felhasználó, hogy aztán senki ne álljon szóba senkivel.

2017. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!